Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RaCzeQ

Skarga na kox admina olka

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): Don't look at me buddy
3. Nick oskarżanego (z gry): olek pro skiller xd
4. Dokładna data (dzień+godzina):  20.11.2021 godzina 22:25-22:30 coś koło tego
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego: nie da się sprawdzić bo amx_ip jest tylko dla adminów
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:448026628
8. Dowód przewinienia: ss, logi, demo sobie zobaczcie 
9. Dodatkowy opis: Powiedział mi bym dopisał, że nie mam swojego cfg dlatego uważa, że gram nie czysto. Skoro gram nie czysto to niech da mi perma i się odwołam o ub albo niech mnie sprawdzi ktoś z rangą antycheat.

Inkedban_LI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Smutny 1

Dzięki za nazwanie mnie ,, kox adminem" mam nadziej ze napisales to dlatego ze doceniasz to co robie.

 

1.Zaprosiles mnie na discorda swojego i twoich kolegów na którym pokazales mi swoje modele ESL-Aim modele i opowiedziales mi wspólnie z kolegami o waszysch świetnych cfg :D

2,Jak sam wspomniales na discordzie czy na pw na steam  ze cfg nie jest twój a kolegi.

3.Kolegi czyli najwiekszego nieudacznika w kwestii czitowania na naszych serwerach pana <es>.

4.Ban nie był za nic-na podstawie uzyskanych informacji i dostrzeżeń postanowilem zakończyc wedlug mnie(dobrą zabawę) i ostrzec cie o tym ze twój cfg zawiera komendy niedozwolone na naszych serwerach.

5. wczoraj przeglądając youtube natrafilem na ciekawy filmik z róznymi fajnymi "efektami" w configu. po tym co sam mi powiedziales i po moich obserwacjach na spect dostales bana na 5 min według taryfikatora-forma ostrzeżenia 

Ban oczywiście nie byl za nic bo bylo widac u ciebie styl gry i pomoc komend jak z filmiku poniżej i podobnych filmikow do tego wiec brałem pod uwagę to co zaobserwowałem i podobieństwo jakie zauwazyłem pomięzy twoją grą i ustawieniami a grą pana z linku na dole-nie sugerowałem się tym jednym filmikiem tylko kilkoma filmami tego typu( smajli.cfg-cos wam to mówi?)

6.Moja teza w tej calej sprawie jest taka ze jedyna rzecza którą zmienileś w pobranym configu byl twój nick.

link w spojlerze: 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt config nie jest mój ani kolegi  "es/" więc nie wiem skąd masz podejrzenia o tym, że to jego config. Co do discorda to gadaliśmy na nim i podczas nie jednej rundy podpowiadałeś mówiąc kto gdzie jest, dobrze wiesz jaka jest prawda. Powinieneś inspirować się rozumem a nie filmikami na youtube, a config nie ma nic do tego filmiku, jeżeli wiesz co to w ogóle config. Grałem przez jakieś 2 tygodnie na serwerze i dobrze widziałeś jak grałem i nadal gram, ponadto myślałeś że jestem twoim najlepszym kolegą "es/". 

Czekam na decyzję rang wyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi to według mnie bezpodstawna a zarówno swoje zdanie jak i odpowiedź zamieściłem w 1 wpisie i nie zamierzam tego robić ponownie. 

Ban minął więc możesz śmiało grać. 

 

23 minuty temu, RaCzeQ napisał:

Co do discorda to gadaliśmy na nim i podczas nie jednej rundy podpowiadałeś mówiąc kto gdzie jest, dobrze wiesz jaka jest prawda.

Widzę że sprawę obracasz na moją niekorzyść  więc  jednak skończ lepiej bo to śmieszne i bez sensu. To co napisałes dokładnie odzwierciedla sytuację z waszego serwerka  na discordzie i jego założenia które mają na celu podpowiadanie w grach. Zauważyłem wasze "dobre info" i pierwsza myśl to wh jednak w tym samym czasie zaprosiliście mnie na tego discorda na którym dajecie sobie info po śmierci i wspólnie gracie na serwerze. Myślisz że przyszedł bym sobie na ten wasz serwer żeby podpowiadać któremuś z was albo żebyście mi podpowiadali? Jeśli tak myślisz to źle myślisz i lepiej nie myśl bo ci to nie wychodzi i jesteś w błędzie. Gram jak gram ale nie potrzebuje waszych podpowiedzi. Co do tego configu fakty są zupełnie inne ale niech będzie skoro nie jest to config "przerobiony" przez twojego kolegę to ok mogłem się z tym pomylić, jednak to nie zmienia faktu że jest to cfg z internetu z niedozwolonymi komendami. Przed banem widziałem że coś było nie tak. Teraz pozostało przyjrzeć się twojej grze i zobaczyć czy wziąłeś ostrzeżenie do siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Config może być dowolny, oczywiście w ściśle ograniczonych ramach. Zakazane są modyfikacje modeli, szczególnie na jednokolorowe oraz ustawienia ogólnie mówiąc ułatwiające grę. Ban nie jest bardzo krzywdzący, a admin ma prawy sprawdzić każdego gracza (oczywiście na bazie jakiś podstaw i obserwacji).

 

@Olek pro skiller xd pasowałby w skardze lub powodzie bana dokładniej określić co dokładnie zaobserwowałeś tzn. jakie niedozwolone komendy. Odnośnie modeli ESL to wykonujemy w razie podejrzenia screeny, jak przy WH z widocznymi graczami.

 

Nie ma co dłużej ciągnąc tematu, ban minął. Jeżeli masz nieodpowiednie ustawienia to @RaCzeQ dla świętego spokoju swojego i naszego to zmień na standardowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×