Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RaCzeQ

RANGA ODEBRANA Podanie o Admina Don't look at me buddy

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Don't look at me buddy
2. SteamID: STEAM_0:1:585950623
3. Wiek: 16
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Don't look at me buddy/54.38.199.195:27015/
5. Doświadczenie: Miałem admina na 5MAPS, Deathrunie, JailBreaku oraz Only DD2.
6. Napisz kilka zdań o sobie: Cześć, jestem Bartek mam 16 lat i pochodzę z Śląska. Moją pasją jest granie w gry komputerowe, jazda wyczynowa na rowerze oraz jazda motocyklowa.
6. Mikrofon*: Jest.
7. Akceptujesz regulamin admina**?: Oczywiście.
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Doładowałem portfel kwotą 5 zł. RaCzeQ (ID: 953)
9. Linki do poprzednich podań: -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2 pkt pobrane z portfela

Proponowałbym złożyć podanie jak narazie na admin testa,daj się poznać graczą  i innym członką forum i pokaż swoje umiejętności na admin teście! 

 

Wymagane jest 20 sensownych postów na forum, z tego co widzę masz ich 5 i to nie do końca posty sensowne. 

 

Jak narazie jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Przepraszam za spam. Chciałem jeszcze dopisać, że jedynym adminem jakiego widzę na serwerze to jest @Olek pro skiller xd. A często na serwerze pojawiają się ludzie z czitami, a nie zawsze jest online admin. Po za tym jest mało adminów, a kolejnych rąk do pomocy w rozwoju administracji niczemu nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun.

Cs1.6 przechodzi obecnie kryzys przez cs.go ( różowe ak, kolorowe noże i inne pedalskie dodatki) - taka moja luźna dygresja. 

lecz...

@Olek pro skiller xd ma rację, daj się lepiej poznać na forum i w grze.

Nie gram na dd2 i możesz olać mój osąd - lecz póki co proponuję właśnie admin testa. 

Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Również uważam, że stanowisko Admin [TEST] będzie dla Ciebie dobre jak na początek i tak też przyjmuję podanie. Wyślij mi na PW dane do admina.

 

@edit 11.01.2022

Użytkownik złożył rezygnacje. Aktywność na serwerze na poziomie 1-2 h tygodniowo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×