Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do zaproponowania parę nowości na serwerze a także propozycji.

Zacznijmy od pierwszej propozycji: 
Często widzę jak osoby na serwerze narzekają na bombę która wybucha po 30 sekundach i nawet nie dobiegają do paki. Moja propozycja to by paka wybuchała po np 40 sekundach, te 10 sekund odmieniło by ich los 😊

Propozycja druga albo błąd:
Mam taki problem, że jak wchodzę na speca to nie widzę co ludzie piszą na czacie. Problem polega na tym że gracze mogą się wyzywać a ja tego nawet nie będę widział. Było by dobrze gdyby to zostało dodane/naprawione.

Mam jeszcze jeden błąd którego sam zauważyłem.
Miałem sytuację w której musiałem zrobić ss'y jednemu z graczy. Wpisałem amxmodmenu i kliknąłem "3" czyli "Zrób screenshoty + Ban" zrobiłem ss'y graczu i nie nadało mu samo bana tak jak powinno. Była to jednorazowa sytuacja ponieważ nie miałem drugiej szansy na użycie tej komendy jak tak to można nazwać. Najlepiej by było gdybyscie to sprawdzili bo nie mam pewności co do tego.

Zapraszam do wypowiadania się i dziękuje za uwagę !

                                                                                                                                                                                                                                Pozdrawiam
Don't look at me buddy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej propozycji zdecydowanie na nie. Antyterroryści maj pilnować bs'a a nie ganiać po całej mapie. 

Druga propozycja/błąd przez kilka lat grania na serwerze nie zauważyłem takiego problemu wiec raczej cos u ciebie.

Ostatni błąd raz na jakiś czas się tak zdarza wtedy sprawdź w logach czy na pewno zrobiło ss'y jeśli tak to kick powinien załatwić sprawę jeśli gracz wejdzie to po prostu  nadaj bana ręcznie z powodem wstaw ss'y na forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osobiście zamiast iść na normalnego specta polecam  zbinodwac sobie komendę amx_spectate która umożliwia siedzenia na spect ale inni gracze tego nie widzą 🙂 tu na pewno nie będziecie mieli takich problemów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Odpada, propozycja odrzucona. Czas jest wystarczający, gracze muszą się szybciej orientować po prostu. Nie da się wszystkim dogodzić, dłuższy czas do eksplozji będzie denerwował inną grupę "bardziej ogarniętych" graczy, którzy będą musieli czekać na nieporadność innych.

2. Raczej tego błędu nie ma. Być może to wina jakiejś komendy, którą macie wpisaną u siebie. Chat normalnie powinien się wyświetlać.

3. Raczej to była jednorazowa sytuacja. Czasem tak bywa, że amxbans się zawiesi lub wystąpi jakiś konflikt adresów do zbanowania. Niemniej jednak są to raczej incydenty, niż norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Petrus napisał:

 

2. Raczej tego błędu nie ma. Być może to wina jakiejś komendy, którą macie wpisaną u siebie. Chat normalnie powinien się wyświetlać.

Co do tego błędu to dalej nie mam czatu ani na amx_spectate, ani nie mam na normalnym specu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki chat ci dokładnie chodzi? 

Jeśli jesteś na specu to nie widzisz tego co piszą żywi więc nie wszystko da się zobaczyć, jeśli o to ci chodzi. Ja mam chat normalnie ale tak jak każdy na specu nie widzę tego co piszą gracze "żywi" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RaCzeQ napisał:

Co do tego błędu to dalej nie mam czatu ani na amx_spectate, ani nie mam na normalnym specu

No to ewidentnie coś z twoim CSem. Może wpisałeś jakieś komendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Olek pro skiller xd napisał:

O jaki chat ci dokładnie chodzi? 

Jeśli jesteś na specu to nie widzisz tego co piszą żywi więc nie wszystko da się zobaczyć, jeśli o to ci chodzi. Ja mam chat normalnie ale tak jak każdy na specu nie widzę tego co piszą gracze "żywi" 

Właśnie o to chodzi. Moim zdaniem powinno to być włączone bo np nie widzę czy gracze się wyzywają albo coś do mnie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×