Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Olek pro skiller xd 

2. Wiek:17 

3. Od kiedy grasz na naszej sieci: od 2019 a konto na forum posiadam od 23 lutego 2020 roku. 

4. Ile czasu spędzasz dziennie na forum i serwerach: na serwerach średnio 3/4 godziny dziennie a na forum coś około 1,5 godziny, kilka razy dziennie odwiedzam forum. 

5. Twoje doświadczenie: Pisze o tą range z myślą o nabyciu doświadczenia jako członek ub's ponieważ nie miałem jeszcze okazji być członkiem Ub's. Jestem global adminem na serwerach już prawie rok i na ilość nałożonych przeze nie banów coś około 1900  bylo niewiele odwołań(słusznych) więc wydaje mi się że nie jest źle. Zawsze można poprosić o pomoc innych członków ub's. 

6. Dlaczego ja?: Moja aktywność na forum jak i na serwerach jest bardzo duża. Na serwerach dziennie po około 3/4 godziny(zdarza się więcej) a na forum też średnio po około 1,5h lub więcej, mimo tego że wiem iż Blackhill z Darkiem świetnie sobie radzą  uważam że dodatkowa para rąk do pomocy zawsze się przyda, jak widać  na forum nie ma dużo osób z tą rangą. Głównym moim celem pisania podania na tą rangę jest chęć pomocy graczą i reszcie członków supportu ale też zdobycie doświadczenia zwiazanego z dokładniejszym rozpoznawaniem czitów i przeglądaniem demek/ss'ów. Widać moje zainteresowanie ta ranga w dziale próśb o odbanowanie i w dziale AC. Staram się również wykonywać sumienie obowiązku administratora więc w tym przypadku również będę się starał. 

7. Reklamy [5x]: (*Edit*)  SMS - PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
Petrus,

OK.

W dniu 28.12.2021 o 22:15, Olek pro skiller xd napisał:

Na serwerach dziennie po około 3/4 godziny(zdarza się więcej)

Te 2/4 godziny to chyba na specu. Ale nie ważne 

Okres próbny jakiś i demko do rozpatrzenia. 

Moim zdaniem średnio radzisz sobie z rangą administratora.

Masz pozdrowienia od ulanego hura ;)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Podanie zaakceptowane. Witamy!

Zgłoś się proszę do @Darek, wyjaśni Ci co i jak. Zaznajom się proszę dokładnie z tematem:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×