Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
dzajan

reset

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie reset stat bo gram ze 2 lata i ta liczba graczy sie nie zmiemia nawet to zamin wbije te 3500 graczy to oho

Edytowane przez dzajan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Dyskusyjny temat, ale może ktoś inny się jeszcze wypowie... Reset statów AMX już był koło sierpnia 2019, ale odznaki i całe te pozostały.

 

Pytanie, czy nie zniechęci to stałych bywalców (przykładowo z rezerwacją slota). Ale słusznie zauważyłeś, tylu graczy raczej ciężko się natrafi na niestandardową rozgrywkę, bodajże jeden z dwóch - o ile nie ostatni - DM+BF2. Na upartego jest dosyć łatwo wbić wszystkie wymagania do odznak itp. - problemu w rozgrywce jakoś specjalnie nie było między nowszymi, a starszymi graczami. Ci pierwsi często dążyli do celu i odkąd pamiętam, to zostawają na dłużej (mógłbym tu wymieniać, ale mniejsza o większość) Ja się nieraz dawałem nawet zabić, aby ktoś sobie wbił trudną odznakę, czasem warto pomóc.

 

Nawet po resecie bym grał, a serwer jakże zacny. Choć z drugiej strony szkoda tego czasu, który się w to inwestowało, ale końcem końców to tylko gra.

Ja będę niedługo trzy lata grał i z większymi przerwami nadal w /top10, przez kilka miesięcy nawet pierwszy (dopóki Pan @Mint1997 nie zagościł i po jakimś czasie objął prowadzenie 😉). Dla mnie liczy się dobra zabawa z dobrze nastawionymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Cześć,

 

dajcie reset stat bo gram ze 2 lata i ta liczba graczy sie nie zmiemia nawet to zamin wbije te 3500 graczy to oho - co to za język ? odniosłem wrażenie , że piszesz sam do siebie i prowadzisz monolog, post pod postem, 

W dniu 31.01.2022 o 21:34, dzajan napisał:

yhym

 

nice 

 

 

man

 

big cock

a to już w ogóle zastanawiające. Zero kultury , zachowania - chaotyczne jak po dragach tylko jakich 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko - staty są dla pozerów. Gra się dla przyjemności, dla samej gry i spędzenia czasu ze znajomymi. Jeżeli szukasz statów/uznania znajdź klan czy jak to się teraz zwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×