Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Ciastek
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID: 76561198066734644
Twoje IP: 192.168.0.17
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 03.03.2022 r. około 21:20
Powód bana: Podszywanie się
Nick Admina który zbanował: Jan Dawidowicz
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  -

Ogólnie dzięki wielkie za szybką reakcję po moim zgłoszeniu na GG, że ktoś się podszywa pod mój nick. Tak jak wspomniałem, admin (Jan Dawidowicz) szybko zareagował i zanim ogarnąłem, że napisze mi hasło już wyszedłem z serwera żeby zmienić na prawidłowy nick i nie zobaczyłem tego hasła... więc ogólnie mój błąd i dalej nie mogę wejść na serwer :D Z góry sorki za problemy. Jak dostanę UB to kupię sobie tą rezerwacje nicku na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to grasz na steam. Sprawdziłem i nie widzę żadnego bana nałożonego na twoje ip lub SteamID więc nie wiem w czym problem? Możesz powiedzieć co wyświetla ci się w konsoli po wejściu na serwer? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mu się że jest wpisane błędne hasło przy próbie połączenia się z serwerem, jednakże żadnego hasła nie podawalem, jak i nie ustawiałem ;)

Edytowane przez JanDawidowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja nigdy nie miałem żadnego hasła, bo szczerze mówiąc nie wiedziałem o takiej opcji i to jeszcze w takiej cenie... :D

 

Chyba, że istnieje taka możliwość, że gość, który się podszywał zaraz po banie zakupił rezerwację na mój nick, żeby lekko uprzykrzyć mi i Wam życie?

 

Napisałem już na PW do Darka, może on to ogarnie jakoś, a Wam dzięki za poświęcenie chwili dla mnie ;)

Edytowane przez CiastekK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×