Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kolaseq

uniewinniony - steam AchMed - do sprawdzenia?

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem również w tym samym momencie kiedy kolaseq robił ci demko i powiem tak:

Biegasz gościu odpalony i nikt z tym nic nie robi.Widać ewidentnie wh oraz pare razy zalatwiles mnie aimikiem.Działasz na zasadzie on/off.

Kilkukrotnie zgłaszałem tego gracza ale najwyraźniej nikt nie zareaguje wobec tego niech sobie dalej biega odpalony.

Z tego co widze nawet był kiedys adminem - SZOK

To co wyprawiasz gościu kiedy nie ma adminow to masakra nawet sie nie kryjesz.

Brawo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Poproszę kogoś z wyższej administracji do tych demek bo mam wrżenie, że ja oraz inni gracze kwestionują dotychczasową ocenę tego gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja osobiście nic podejrzanego na owym demku nie widzę.

Dobre słuchawki i doświadczenie to jedyne co na tym demku widzę.Poczekamy na wypowiedż @Darek i @Blackhill.

@Salomon Baba Jeśli ktoś gra lepiej od ciebie nie oznacza to  że czituje. 

"

"Salomon Baba VALVE_2:0:298444795

193.106.130.13

nawet darek admin mwil ze jest odpalony ale sie ukrywa"

 ciekawy jestem skąd takie rzeczy bierzesz salamon? chętnie sie dowiem..

 

@Pawlak1991 tego filmiku z Youtube nie biorę nawet  pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście olek ty jak zwykle nic podejrzanego nie widzisz.

Gość biegał sobie odpalony odrazu wiedział gdzie kto jest i wcelowany wybiegał zza przeszkody.Wie kiedy trzeba wyłączyc a kiedy mozna odpalic.Chyba z 5 albo 6 graczy gadało,że odpalony ale dobra ustalmy,że to przypadek moze jest jasnowidzem ja tam sie nie znam nie obchodzi mnie to.

Co do tego drugiego przeglądałem sobie forum na temat achmeda i widzialem jak darek również miał podejrzenia zresztą nie tylko on.

Może byś wszedł czasami wieczorkiem na serwa ale nie po to,żeby robic mi czy innym glupie testy na grafe tylko luknij na achmeda i zobaczysz.

Chociaż w sumie niech sobie biega odpalony co tam.Moze inni tez sie wypowiedza na jego temat.

Dodam tylko że przez takie akcje ten serwer schodzi na dno.Widocznie można się czasem odpalic popykac otem offnąć i tak nic nie zrobia.

Radze żeby jakis wiekszy admin sie do tego odniósł bo olek to wiadomo... pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
2 godziny temu, Olek pro skiller xd napisał:

Ja osobiście nic podejrzanego na owym demku nie widzę.

Dobre słuchawki i doświadczenie to jedyne co na tym demku widzę.Poczekamy na wypowiedż @Darek i @Blackhill.

@Salomon Baba Jeśli ktoś gra lepiej od ciebie nie oznacza to  że czituje. 

"

"Salomon Baba VALVE_2:0:298444795

193.106.130.13

nawet darek admin mwil ze jest odpalony ale sie ukrywa"

 ciekawy jestem skąd takie rzeczy bierzesz salamon? chętnie sie dowiem..

 

@Pawlak1991 tego filmiku z Youtube nie biorę nawet  pod uwagę.

Lepiej nagrywać demka w 32 tikach jesteś żałosny pozwalasz na granie takich meczów?

Edytowane przez Pawlak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salomon Baba Jeśli faktycznie używa wspomagaczy to dostanie odpowiednią nagrodę. Nigdzie nie napisałem że nie ma czitów albo że je ma tylko ze na owym demie żadnych wspomagaczy nie zauważyłem. Pewne rzeczy trzeba rozróżniać. Nie widzę żeby Darek  napisał coś takiego więc uznam to za twój wymysł 🤨Czekamy na wypowiedź innych członków ub's i wtedy zapadnie oficjalny werdykt, decyzji sam nie podejmuje.

 

 

@Pawlak1991 Widzę że konto masz dopiero od dwóch dni więc przeczytaj sobie regulamin forum a później zacznij się udzielać w poważnych tematach. Widać że kulturą nie grzeszysz więc nie będę zniżał się do twojego poziomu. Tak czy owak filmiki z YT nie są brane pod uwagę, gdybyś najpierw się zapoznał z zasadami forum to nie musiałbym ci tego tłumaczyć. 

 

 

Skończcie zbędnie komentować i poczekajcie na werdykt. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawlak1991 Czuję się pewny bo gram już lata w tą grę. Takie oskarżenia nie robią na mnie wrażenia ;) Miałem przerwę 3 lata i dlatego mnie nie znasz ;) Teraz to i tak słabo gram w porównaniu do tego co było. Będę szczery demka nawet nie oglądam bo wiem że czyste a to co wrzuciłeś na YT to jest dopiero śmieszne :D Od lat niczego nie udowadniam i gram tylko dla swojej przyjemności ;) Grają tutaj ludzie na różnych cfg i wspomagaczach i na nich nie zwracacie uwagi a jak tylko ktoś Was bije kogo nie kojarzycie od razu jest płacz. Szanuje każdą wypowiedź i każdego gracza i tak będzie ale nie mam zamiaru reagować i grać specjalnie jak NOOB bo komuś to przeszkadza.

Rozpiszcie demko jeśli coś widać a odpowiem na każdą minute pozdrawiam ;)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jest to moj wymysł tylko prawda.Poszukaj na forum chyba ok 2014 rok.Nie uważam cie za kompetentnego admina(pamiętna sprawa z blackhilem popisales sie wtedy ) więc nie odpisuj.Nie zasmiecajmy.

Ostatni moj wpis na ten temat.

Uważam ze achmed jest jak najbardziej odpalony lecz bardzo sprytny wie kiedy wyłączyć.Zapytaj soptmoda jak oglądalismy razem specta co wyprawial achmed.

Nie zalezy mi czy dostanie bana czy nie to raczej was powinno obchodzic mi wszystko jedno.

Nie odpisuj ja mam swoje zdanie o tobie i ty o mnie tez.Nie jestem sam w tej opini o tym graczu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×