Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pawlak1991

brak bana achmed

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):Pawlak
3. Nick oskarżanego (z gry):Archmed
4. Dokładna data (dzień+godzina):18.04.2022 godzina pomiędzy 10;15 a 10;18
5. Mapa:dust 
6. IP oskarżonego: 
7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:33105055
8. Dowód przewinienia: Archmed nagranie
9. Dodatkowy opis: Na podanym wideo powyżej macie nagranie moim zdaniem kolega używa jakiegoś delikatnego aimbota nie chciałbym urazić nikogo

z administracji ale jak to jest że robicie koledze ss a on ewidentnie korzysta z aimbota na ss niestety nie pokaże wam ruchów celownika.

Druga sprawa to że kolega ma steam to nie jest argument cs 1.6 kosztuje jakieś 30zł nie gram w cs dwa dni by uwierzyć że to co on gra jest czyste 

i zaznaczę to nie jest tylko moje zdanie. Proszę ogarniętego admina o rozpatrzenie tego tematu bo jak widziałem wszystkie wyżej robione ss bez sensu nie pokażą wam że kolega ma aimbota 

na tickrate 32 jak ktoś ma dobre ustawienia nie zobaczysz nic zaufaj mi siedze w temacie od bardzo dawna i widziałem w cs go lepsze ustawienia a tam masz jak wiesz 64 tickrate i też ledwo widać nienaturalne ruchy celownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

Ponieważ skarga dotyczy używania wspomagaczy przenosze temat do prawidłowego działu z "Skargi (DM+BF2)"

Nie on jeden używa.. jest tu kilku takich PRO, ale administracja oczywiście nie reaguje, natomiast jak trzęsie ekranem to dostrzega..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×