Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick z gry: kjocik`
serwer: bf2+dm
Mój STEAMID: ' VALVE_2 : 0 : 225351088 ' 
Moje ip: 5.173.20.92
data + dokladna godzina: nie wiadome mi nic, poniewaz bana dostalem po opuszczeniu serwera. Ostatnia gra około godz. 16-17
Powód:"podobno "aim"
Zbanowany przez; Blackhill

Nie wiem sam zbytnio co mam zrobic w takiej sytuacji, poniewaz demka czy ss'ow nie moge odszukac wiec podaje link do demka od gracza : Polack.
link do dema: https://www42.zippyshare.com/v/g1Btlpms/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś juz kiedyś zbanowany za czity, tak jak napisał @Ezio ID z dawnego bana się pokrywa z tym który aktualnie posiadasz. Myślisz że jak zmienisz IP to ban się kasuje XDD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mozliwe, tak czy tak nigdy nie czitowalem na tym serwerze, jestem 100% czysty i mam dobrego skilla przez granie w cs go i w tej gierce mam bardzo duzy staz i doswiadczenie co przenosi sie na cs 1.6. Ogolnie w counter strike zaczalem grac jak mialem 5/6 lat wiec no :D

 

Zresztą kiedy ip zmienialem bo wydaje mi sie ze dawno i czy to sie wiaze z tym banem co wczoraj dostalem ? i raz mialem sytuacje ze nie moglem wejsc na serwer wiec postanowilem zresetowac router - pomoglo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko winny się tłumaczy xd, demko rozpisane @Blackhill, nr id się zgadza, płakać po tobie nie będę ale pięknie Cię wyczaiłem. Celownik lata jak mucha przy...  😁 2 demka, 2 dowody! POWODZENIA Z TWOIM SKILLEM😉

Edytowane przez Ezio
Skleroza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestes zalosny XDD Ile razy ty płakałeś leszczyku a teraz cos piszesz xD Po za tym nie tłumacze sie tobie wiec sie zamknij. Probuje administracji udowodnic ze jestem czysty i bana dostalem nieumyslnie.. Kolejna sprawa, bardzo slabo ze strony admina, ktory dal mi bana. Nawet mnie konktretnie nie sprawdzil tylko obejrzal demko od najwiekszego plakusia na serwerze. Rozumiem ze ktos ma podejrzenia, ale wypadaloby blizej sie temu przyjrzeć i nie podejmować pochopnych decyzji...

Jezeli moge jakos udowodnic ze nie czituje, to z checia to zrobie, powiedzcie tylko co.

 

pozdro polakus plakus ';d 

 

A co do numer id,  to juz mowilem ze kiedys moglem zmienic jak na serwer nie moglem wejsc. 

Edytowane przez kjocik`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zbanował Cię admin z ogromnym doświadczeniem w rezpisywaniu demek. To, że grasz na aimie nie tylko ja zgłaszałem, skoro jesteś taki kumaty bez problemu to znajdziesz na forum w zgłoszeniach 😉. Może i czasami płaczę to fakt, ale też czasem udaje mi się znaleźć odpała. A w Twoim przypadku skomlącego i płaczącego, proszącego o litość oczywiście bezpodstawnie. A na koniec uważam, że masz z 15 lat i kręcone włosy, wynika z twojego tłumaczenia, aczkolwiek mogę się mylić. Ale to już bez znaczenia, ważne jest to co w Twoim przypadku już na szczęście niodwracalne, czyli BAN ZA AIM😁 A konkretnie po obejrzeniu demka admin przyznaje BAN, to tak żebyś wiedział na przyszłość LESZCZYKU😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, nic innego Ci nie pozostalo jak nam naublizac pod wpływem swojego rozgoryczenia. Slabo. Poćwicz i przestań używać Aima... A teraz bierz swoje zabawki i idź do innej piaskownicy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jestem pod wplywem rozgoryczenia i nie bedziesz mi mowil co mam robic leszczyku. I pierdole tego unbana, zjebana administracja.. wiecej gadac nie trzeba nara.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Smutny 1

Masz rację, rób co chcesz ale juz nie na tym serwerze. Przestań beczeć i poćwicz 😅🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podkreca leszcz haha

 

Nie musze cwiczyc w przeciwienstwie do ciebie ;) Sam odczules

 

Jeszcze nie raz wroce na serwer i bedziesz skamlol XD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Smutny 1

Oglądałem demko za które został zbanowany. Szczerze to się dziwie, że ban jest... Aim to nie jest a HLTV zostawia wiele do życzenia.  Zrobicie jak chcecie ale dla mnie jest czyste demko a wiecie sami że dużo już się tego naoglądałem i widziałem. Dla mnie UB chociaż za te ostatnie słowa jakie napisał temat zostawiam do przemyślenia. 
PS. Ezio... naprawdę słabo rozpoznajesz cziterów i sam jestem ciekaw ile pomyłek zrobiłeś. Nie mam czasu ani chęci sprawdzać ale proszę administrację nad skupieniem się nad jego zgłoszeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

 

W dniu 19.06.2022 o 03:26, kjocik` napisał:

Jak podkreca leszcz haha

 

Nie musze cwiczyc w przeciwienstwie do ciebie ;) Sam odczules

 

Jeszcze nie raz wroce na serwer i bedziesz skamlol XD

 

 

Poćwicz przy okazji język polski ;)ale nikt nie jest doskonały.

Ja demek nie rozpisuje tylko ZGLASZAM. A moje pomyłki - jeśli są weryfikuje UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2022 o 11:27, kjocik` napisał:

No to faktycznie ogromne doswiadczenie ma admin XD szkoda gadac juz. Jebac ten serwer

 

W dniu 19.06.2022 o 03:26, kjocik` napisał:

Jeszcze nie raz wroce na serwer i bedziesz skamlol XD

 

W dniu 17.06.2022 o 16:54, kjocik` napisał:

I pierdole tego unbana, zjebana administracja.. wiecej gadac nie trzeba nara.

 

Dziękujemy za kulturalne opinie. Brak UB.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×