Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JanDawidowicz

Wyzwiska/brak kultury. ?PODWOJNE STANDARDY?

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz
2. Nick oskarżyciela (z gry): Jan Dawidowicz
3. Nick oskarżanego (z gry): Polack.
4. Dokładna data (dzień+godzina): -
5. Mapa: -
6. IP oskarżonego: 88.156.209.69
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:22592613
8. Dowód przewinienia: https://www50.zippyshare.com/v/sWlyDyji/file.html
9. Dodatkowy opis: Wystarczy przeczytac zlepek rozmow z czatu gracza, zeby zrozumiec z jakim osobnikiem ma sie doczynienia. Nazywanie kogos "cwelem cwela" to juz kompletna przesada. *GIGABEKA*  POLACK ZGLASZA INNYCH GRACZY ROBIAC JEDNOCZESNIE TO SAMO CO OSKARZENI XDDDDD
Edytowane przez JanDawidowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ok, zgadzam się z karą i moim przewinieniem, ale ileż można w kółko słuchać o swoim ojcu i matce , że jest kurwą i ktoś ją rucha że jest się śmietnikiem ?????

 

Jak wy sobie pozwalacie na takie rzeczy , nie wiem czy gratulować czy współczuć.

Nerwy puściły a brak reakcji ze strony administracji inna sprawa, lenistwo??

 

Popatrz na tego co wyzywałem i nie dostał bana jak już chcesz obiektywnie osądzać a nie wyciągać z kontekstu, skargi i demka wiszą po 2 -3 tygodnie ...

 

Profesjonalne śledztwo nie opiera się na poszlakach ;) zachęcam do przejrzenia od początku "naszej" konwersacji.

 

Olek o demku " Za niedługo" XD SŁYSZAŁEM KILKA DNI TEMU ;)

 

 

Edytowane przez Ezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, tu nie ma wątpliwości. Muszę zwrócić uwage na pytanie z tytułu tematu o "podwójne standardy" - nie, nie ma podwójnych standardów. Oceniając skargę nie zawsze wychwyci sie wszystkie przewinienia dookoła, staram się być sprawiedliwy, ale niestety nie ma tyle czasu na analize wszystkich logów czy pozostałych graczy na demie, gdy jest na nim jeden oskarżony. W zasadzie, tamta skarga była tydzień otwarta i nikt też na to uwagi nie zwrócił poprzez komentarz. Kara za przewinienia dla oskarżonego jest inna niż dla obrażanej osoby, ponieważ prowokator wyzywał rodzinę oskarżonego co chyba u każdego budzi większe oburzenie niż wyzwiska drugiego gracza (wjazd na rodzine przez neta - to słabe...).

 

Powtarzam jednak - nie tolerujemy i nie zamierzamy tolerować wyzwisk na serwerze, to się nie zmieni. Polacka już wcześniej banowałem na serwerze za wyzwiska, stąd tym razem nie odstępuje od ukarania jak to bywa przy skargach na forum na nowych graczy i ich pojedyncze incydenty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×