Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Aguska23

Skakanie po teksturach mapy

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin serwerów jest bardzo okrojony i nie wyjaśnia moich wątpliwości. Wchodzenie na górę tych 4 brył na środku mapy fy_snow za pomocą podwójnego skoku jest zabronione czy dozwolone? To samo pytanie dotyczące mapy fy_pool_day (chodzi o skakanie po dachu respa). Gracze twierdzą że admini im na to pozwalają, a z tego co ja pamiętam było to uznawane za skakanie po teksturach - czyn nagradzany banem. Ciekawa jestem bo sama za to bany rozdawałam kiedyś. Może się pozmieniało? Nie ukrywam że jest to dość irytujące i psuje grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na basenie skakanie po dachu zawsze było dla mnie txt, a na snow kwestia dyskusji... ale też zawsze starałem się przekonać do zejścia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie to logiczne że jest to txt bo twórca mapy nie przewidział wchodzenia tam normalnie bez dodatkowych skoków. @Darek mógłbyś się wypowiedzieć bo nie wiem czy zgłaszać takich gagatków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na dd2 miałem vipa (wylosowanego) i trafiłem pasikonika w skrzynce - wskoczyłem nad anarchię - ale nikogo nie zabiłem 
Jak dla mnie dopóki nie fraguje - dopuszczalne. Swoją drogą nawet galeria była na ten temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dach na fy_pool_day fy_pool_day0001.thumb.jpg.66e496b24bda63032032c028f89bbf15.jpg to TXT. Jeśli mowa o fy_snow to TXT jest m.in gdy chodzimy po słupach fy_snow0000.thumb.jpg.e3c4d969ad13bdf748336a7353a199e7.jpg oraz murze otaczającym mapę fy_snow0001.thumb.jpg.ba7d54c6904d3b1b55ba1a1c2ae0a990.jpg.

 

W dniu 28.11.2022 o 21:17, MiloPL napisał:

Jak dla mnie dopóki nie fraguje - dopuszczalne.

Niekoniecznie. Przykładowo na de_dust2_long według tego zdania przechodzenie pomiędzy respami po ścianach byłoby dozwolone, a jest zakazane. Temat fotek to już inna bajka, zasady na nich według mnie są oczywiste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2022 o 22:09, Darek napisał:

Temat fotek to już inna bajka, zasady na nich według mnie są oczywiste

myślę, że @Darek miał na myśli temat:

...ale mogę się mylić :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2022 o 22:24, Nevertrust napisał:

myślę, że @Darek miał na myśli temat:

...ale mogę się mylić :P 

 

Trzeba by się dokładnie zagłębić w definicję txt ale.. Jak dla mnie wejście gdziekolwiek gdzie nie da się wejść normalnie jest nie fair wobec innych graczy bo inni gracze nie są w stanie tam wejść żeby zabić taką osobę. Gracz korzystający z txt ma przewagę, której nie jest w stanie zniwelować uczciwie grająca osoba więc powinno to być karane niezależnie czy jest to już takie chamskie txt jak przechodzenie po górze mapy na respa przeciwników czy tylko wejście na te słupy na fy_snow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
W dniu 6.01.2021 o 11:17, Zbyt napisał:

Z góry sorrasy za podzielenie tego na trzy części (ograniczenie wielkosci do 0,49 MB). Mimo to myślę, że pomogłem.

 

I:

snowtxt.jpg.4cb1cc58df7e3c8dac84abe1071f7f33.jpg

fy_snow

 

vertigotxt.jpg.b79f08838386666207ffdb5a2cc75468.jpg

de_vertigo

 

II:

 

cs_max

maxtxt.jpg.697c0b0bd3adeb1a959d65efc14b4e48.jpg

 

cs_asssault_1337

assault1337txt.jpg.37d66a0f6a8a218dbe8a92ed5aa1367a.jpg

 

III:

de_nuke:

nuketxt.jpg.2aa9183b5edb5eade5c56cf6d63ebb7e.jpg

 

I jednak IV. raz, ograniczenia niestety... ;]

 

cs_militia

militiatxt.jpg.fdf24aec8f1b64779207e39a2e8bec08.jpg

 

koleżance umknęło jeszcze kilka innych potencjalnych miejsc, dlatego dla uzupełnienia zacytuję już kiedyś przerabiany temat blokady txt (możnaby tu jeszcze dodać de_westwood_big,, aim_crazyjump itd.)

 

W sieci ZbytowniA, na której kiedyś grałem jak jeszcze istniała do sierpnia 2013, pojęcie txt było zdefiniowane jako obszar mapy niedostępny beż pomocy drugiego gracza lub innych modów zaimplementowanych w rozgrywkę serwera. Wtedy gracz przeważnie może się znaleźć na tle tzw. skybox'a, gdzie ewidentnie mamy do czynienia z niesprawiedliwą grą względem innych. Na DM+BF2 takowe warunki spełniamy: mamy podwójny skok i tak też ewentualnie dostęp do miejsc ogólnie niedostępnych.

 

Jestem za dalszą implementacją blokad txt  na dust2_long sie dobrze sprawdziła [=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×