Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MiloPL

Podszywanie się

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z podszywaniem się pode mnie, i w moim imieniu obrażanie ludzi, osłabianie mi rankingu oraz fałszywe zgłaszanie tj. łamanie § II pkt 7 wnioskuję o nadanie użytkownikowi Buki (185.131.240.83) bana na okres jednego tygodnia zgodnie z taryfikatorem § V pkt 5 i pkt 10. 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Po zapoznaniu się z całą sytuacją, stwierdzam iż Buki3310 popełnił wykroczenie, za które powinien zostać ukarany IMG_20230401_152047.thumb.jpg.86e24e0998249cb4b195f337ea29941c.jpg

Czas ze zgloszenia kiedy był pod nickiem pokrzywdzonego się pokrywaIMG_20230401_144633.thumb.jpg.95046e24bf9dda63b1e3a9ceb28ba60a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No dobra przyznaje się chciałem sprawdzić/rankstats odbędę te karę 🙁👍 jednak co do osłabiania rankingu to weszlem napisałem to zgłoszenie i zobaczyłem rankstats i to tyle 

Edytowane przez Buki3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temat odpowiedni do działu skargi-(danego serwera) ale skoro tutaj trafił to rozstrzygniemy :))

@Buki3310 przeczytaj regulamin serwera zanim zaczniesz grać na serwerze, przyda ci się kilka cennych informacji z niego.

Zgłoszenie jest uzasadnione dowodami więc nie ma co więcej gadać. 

 

Gracz otrzymuje bana na 1 dzień @Buki3310 pamiętaj,że następnym razem za podszywanie się pod stałego gracza lub admina kara będzie dłuższą zgodnie z taryfikatorem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6
Darek,

Przenoszę do właściwego działu.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×