Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zarowa :D

prut.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz
2. Nick oskarżyciela (z gry ) zarowa
3. Nick oskarżanego (z gry ) prut.
4. Dokładna data (dzień+godzina ) 22:40 6.05.2023 
5. Mapa: DD2
6. IP oskarżonego: 95.49.20.134
7. Steam ID oskarżonego:2:0:946150010
8. Dowód przewinienia: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2305062200-de_dust2-1683403200-1683405660.zip
9. Dodatkowy opis: Gracz ten notorycznie fleszuje, kampi, ubliża, umyślnie przeszkadza i nie wykonuje celi mapy. Chciałbym zaznaczyć ze to trwa już za długo i według mojej oceny powinien dostać perma ponieważ nie wnosi nic do gry i działa na szkodę serwera. Bany oraz upomnienie ze strony administracji nic nie dają. Można stwierdzić  ze mamy do czynienia z podgatunkiem człowieka tzw. "debilem". Proszę zobaczyć listę banów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

No ja tak samo jestem za tym żeby go wykluczyć na jakiś czas. Szkoda nerwów graczy i każdego, jeśli by ode mnie to zależało już by go nie było, ale jeśli dam mu bana na stałe to potem się na slucham nie powiem od kogo.. xd

 

W dniu 7.05.2023 o 09:37, Olek pro skiller xd napisał:

Pisałem już kiedyś o tym żeby dać mu perma za to co robi. 

Teoretycznie każdemu trzeba dać szansę,ale nasz prut już wykorzystał wszystkie :)) 

no wykorzystał wszystkie ponad wszystkie razy 10 xd co tu się zastanawiać. Po za tym, jak można nie mieć życia żeby wchodzić do gry i stać w miejscu albo przeszkadzać innym, noo kurde xxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz otrzymuje bana na miesiąc. Kolejne takie przewinienia będą surowiej karane, aż do skutku. Proszę oczywiście zgłaszać, jeśli nie zmieni swojego zachowania.

 

 

Skarga słuszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×