Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pierd

Nowy serwer chowanego

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałbym żebyście zrobili tego typu serwer kiedyś kolega dał mi zagrać i naprawdę dobrze się bawiłem i szkoda że nie ma tego typu serwerów 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

A ja bym bardzo chciał być bogaty i mieć piękną żonę kiedyś kolega pokazał kolegę, który tak ma i szkoda że nie ma takich naiwnych kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo chciał, żeby sznowano propozycję innych, a nie się z nich nabijano. 

Co do samej propozycji - ciekawy temat nigdy nie grałem takiego czegoś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Serwer Chowany jest o tyle dosyć problematycznym tworem, że się dosyć mimo wszystko szybko nudzi. Każda mapa ma ograniczoną ilość kryjówek i przy kilku grach na tej samej mapie można zapoznać się z dosłownie każdą skrytką przez co trochę na dłuższą metę gra traci sens. Wiadomo, map jest wiele, jest też wiele zmodyfikowanych map, ale prędzej czy później każda z dodanych map będzie odpowiednio dużo razy rozegrana przez graczy, przez co na dłuższą metę serwer może stać pusty. Ten serwer jest też o tyle problematyczny, że trudno o "samozapełnienie" Go, ponieważ o wiele lepsza rozgrywka jest przy większej liczbie osób na serwerze, a gdy występuje sytuacja, że na servie przebywa tylko kilka osób, to rozgrywki stają się szybsze przez co "wypalenie" się formatem gry przychodzi szybciej. Myślę, że to jest główny powód dlaczego nie ma, bądź jest tak mało tego typu serwerów. 

Myślę, że taki typ serwera byłby dobry do grania, lecz cyklicznie. Powiedzmy, że w każdy weekend ludzie wbiją na forum, pada hasło czy są chętni do grania i cyk! :P Granie na takim serwerze powiedzmy co weekend i robienie sobie od Niego przerwę właśnie od pon-pt spowodowałoby jakiś "głód" gry i wypalenie się tego serwera nie przyszłoby tak szybko :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×