Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

wzór Wzór Podania o Admina Serwera | Zasady pisania | Wymagania [Aktualizacja 18.02.15]

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

PODANIE O ADMINA

__________________________________________

 

Admin na serwerze jest darmowy! Wystarczy trochę chęci oraz spełniać wymagania opisane poniżej!

 


PISANIE W DZIALE 'PODANIA O ADMINA':


* W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów.
* Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.
* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

* Zwykłego admina można mieć maksymalnie na 2 serwerach - na każdy osobne podanie.

* Kandydat na admina musi mieć poparcie graczy oraz być znany i lubiany.

 

WYMAGANIA:


I. Podania na Admina można składać od 20 postów. Nie należy odkopywać i pisać w starych tematach. Piszemy jedynie sensowne wypowiedzi w tematach obecnie komentowanych;
II. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 10 dni;

II. Minimum 10h przegrane na serwerze;
III. Można złożyć jedno podanie co 7 dni od czasu odrzucenia poprzedniego podania;
IV. Podania można składać tylko wtedy, gdy użytkownik nie ma warnów (Jeżeli masz to najpierw trzeba go odrobić - KLIK )

V. Uzupełniony STEAM_ID oraz nick z gry w profilu na forum;

VI. Mile widziany dodany tag do nicku na steam cs-kopytko.pl;

VII. Wypełniamy i wstawiamy do podania wzór (bez opisu).

 

Powyższe wymagania odnośnie stażu (forum i serwery) oraz czasu gry na serwerach odnoszą się do wartości minimalnych koniecznych do złożenia podania. Mile widziane zgłoszenia osób znanych na serwerze, utrzymujących wysoki oraz ciągły poziom czasu rozgrywek!

 

OPIS WZORU:

  1. Nick z Serwera - podajemy jeden, z którego w punkcie 4 sprawdzany jest przegrany czas na gametracker oraz na którego dostaje się admina;
  2. Steam ID - Wymagany, jeżeli nie masz nie składaj podania + kandydat musi mieć STEAM ID uzupełniony w profilu;
  3. Wiek - Minimum 16 lat oraz dojrzały głos;
  4. Czas spędzony na Serwerze - Wklejamy banner GT z aktywnością na serwerze;
  5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - nie podawaj tu linków do innych sieci, opisz co potrafisz i jak Twoim zdaniem odróżnia się oszusta od skilla;
  6. Znajomość obsługi admina (x/10): Proszę podać w skali 1 do 10 poziom swoich umiejętności. Skala została przedstawiona na końcu tego tematu;
  7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie;
  8. Mikro: [TAK/NIE];
  9. Akceptacja Regulaminu: (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że będę go przestrzegał) - Regulamin admina -KLIK-;
  10. Reklamy [5x]/Punkty - Osoba starająca się o admina na serwerze ma obowiązek wkleić pod podaniem 5 linków do reklam - Wzór reklamy -KLIK- || Regulamin reklamowania -KLIK-;
  11. Linki do poprzednich podań - Proszę wkleić linki do wszystkich podań o admina jakie wcześniej pisałeś u Nas.

 

Zamiast reklam można doładować portfel w sklep.cs-kopytko.pl kwotą 2 pkt. Portfel należy doładować przed złożeniem podania, a we wzorze w 10 punkcie wpisać 'nick ze sklepiku oraz ID'. Punkty zostaną pobrane z portfela.

 

OSTATECZNY REZULTAT ZALEŻY JEST OD WIELU CZYNNIKÓW M.IN. ZAANGAŻOWANIA W ŻYCIE FORUM, SERWERA ORAZ DOJRZAŁOŚCI I KULTURY.

 

NIE PONAGLAJ ORAZ NIE DOPYTUJ SIĘ KIEDY PODANIE ZOSTANIE ROZPATRZONE. KAŻDE PODANIE OTWARTE JEST TAK DŁUGO, ILE TO KONIECZNE. NIEPOTRZEBNY SPAM DZIAŁA NA NIEKORZYŚĆ SKŁADAJĄCEGO PODANIE.

 

DO PODANIA KOPIUJEMY KOD BEZ OPISU:

1. Nick z Serwera:
2. Steam ID:
3. Wiek:
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:
6. Znajomość obsługi admina (x/10):
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:
8. Mikro [TAK/NIE]:
9. Akceptacja Regulaminu:
10. Reklamy/Punkty:
11. Linki do poprzednich podań:

 

JEŻELI PODANIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANE:


Gdy podanie zostanie zaakceptowane należy wysłać w prywatnej wiadomości na forum do administratora:

nick z gry:
hasło do admina:
serwer:
link do GT:
link do tematu:
Czy masz wykupione aktualnie jakieś usługi w sklepiku? Jeżeli tak to jakie:

 

W przypadku jakichkolwiek zmian tj. zmiana steam_id itd. należy bezzwłocznie poinformować o tym administratora w celu poprawy danych w tym spisie. Ponadto admin zobowiązany jest do poprawy danych w profilu.

 

 

SKALA ZNAJOMOŚCI OBSŁUGI ADMINA:

(punkt 6 podania)
 

  1. Nigdy nie miałem admina;
  2. Nigdy nie miałem admina, ale znam podstawowe komendy;
  3. Miałem już admina, ale słabo orientuje się w jego działaniu;
  4. Miałem admina, znam podstawowe komendy i umiem się nimi posługiwać;
  5. Miałem wielokrotnie admina, umiem sprawnie posługiwać się amxmodmenu oraz znam podstawowe komendy;
  6. Miałem wielokrotnie admina, znam doskonale menu admina oraz wszystkie podstawowe komendy;
  7. Miałem wielokrotnie admina na różnych typach gry, bez problemu posługuję się menu admina, znam wszystkie podstawowe komendy. Wiem mniej więcej jak powinien zachowywać się admin oraz staram się banować rozsądnie;
  8. Miałem wielokrotnie admina na różnych typach gry oraz pomagałem w tworzeniu serwera. Znam bardzo dobrze obsługę menu admina, znam wszystkie standardowe komendy, prawie nigdy się nie mylę w ocenie gracza. Wiem co mam od siebie wymagać jako administratora serwera;
  9. Miałem swój serwer oraz wielokrotnie admina. Znam bardzo dobrze obsługę menu admina oraz wszystkie standardowe komendy. Nie mam problemu z wyłapywaniem oszustów i nigdy się nie mylę. Znam doskonale regulamin i obowiązki jakie powinien wykonywać administrator serwera;
  10. Miałem wielokrotnie swój serwer oraz admina na różnego rodzaju serwerach. Znam dokładnie na jakiej zasadzie działa admin, potrafię doskonale posługiwać się menu admina, znam wszystkie komendy (standardowe). Poznałem wiele dodatkowych pluginów, które występują na publicznych serwerach i służą do pomocy admina. Nie mam problemu z przyswajaniem nowych rozwiązań. Potrafię w 100% rozróżnić cheatera od dobrego gracza i nie popełniam błędów. Jestem odpowiedzialny i sumiennie reaguje na zgłoszenia od graczy. Znam doskonale regulamin i obowiązki jakie powinien wykonywać administrator serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×