Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana zasad banowania!

 

Ban za wh demko + ssy

Ban za aima demko

Ban za sh demko

 

Banów do 1h za ping, kampienie itp nie trzeba dokumentować! Bany na dłuższy czas demko!

 

Demka proszę aby admini wstawiali w działy Cziterzy! W interesie admina jest aby zrobił demko. Każda skarga za ban bez dowodów w postaci zrobionych ssow/demka będzie karana.

 

Długość demka zależy od haxa. Za sh/ewidentne haxy wystarcza krótkie demka. Na inne proszę kręcić dłuższe, aby nie było wątpliwości.

 

Doda Wam to troszkę roboty, ale jest to niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robić ssy za każdy ban i wstawiać na forum (cziterzy). Tylko od 1 godziny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem

ssy tylko na wh ale najpierw kręcisz krótkie demko

 

na pozostałe bany same demka i dopiero perm

 

do 1h daje się za ping lub przekleństwa. Jak ktoś daje więcej np za przekleństwa to robisz ss co pisze (sam) i wklejasz lub krótkie demko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to ja sam na tym serwie od razu monitoring zrobię Xd ...

Jak bym każdego nagrywał to bym nakręcił film pełnometrażowy :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrać to jest 1 komenda i zapisuje Ci automatycznie. Nie musisz nic z tym robić. Jak ktoś składa skargę wtedy wklejasz na forum.

 

Radzę sobie wyrobić nawyk robienia demek przed banem bo polecą ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo banujecie graczy, którzy przewyższają was umiejętnościami, a tacy najczęściej zamiast zostać na serwerze ida dalej bo nie chce im sie fotek dawać. Po 2 jak mam udowodnić czy ktoś miał aima/wh skoro banujecie bez niczego.

Wszystko prowadzi do tego, że na serwie zostają same nsy i boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus jeżeli już poruszamy ten temat to admin jest od tego żeby umieć rozróżniać pro gracza od cheata....

Jeżeli nie ufasz adminom to masz problem :-/

Na Cod modzie gra dużo dobrych graczy których nie zbanuje chodź nawet jak wchodzi hax to potrafią go farmić ile wlezie...

Jeżeli nie chcesz mieć takich problemów to bierz na adminów ludzi którym możesz zaufać ... ogarniętych i grających ponad przeciętnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus. Ja jak widze ze ktos ma Aim'a to banuje bez demka chyba sam widziales ze jak ja mowie ze ta i owaka osoba gra na Aim'ie to sie nie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, że gdy wchodzi jakiś ns 1 raz na serwa i ma aima to go zbanujesz bez demka. O takich się nie będę rzucał! Jak chcecie dawać bany osobą na steam, którzy czesto graja już nie 1 raz u nas to sory ale 1 komenda w konsoli na demko wam nie zaszkodzi, a raczej pomoże. Co mam zrobić w razie skargi lub prośby o ub?za aima? Nie jestem duchem świętym, aby wiedzieć czy coś miał czy ....

 

@co do adminów to powiedzmy sobie szczerze, ale nie wszyscy ogarniają na 100%. Nie dędę tu wymieniać, ale nie da się inaczej jak dać szansę na adma graczom, którzy podaja w podaniu same 10/10, a później wchodze na serwer przekonany, że wszystko ok bo gra 2 adminów i co? Banuje 5 ludzi za wh bo admini ślepi. Nie wszyscy, którzy haxują patrzą tylko po ścianach lub maja aimbota. Większość gra bardziej subtelnie lecz z 2 strony nie można banować ludzi ze skillem od tak i mówić, że ssy nie zaszkodzą i nie zaszkodzi sprawdzić.

 

ps. nie było mnie wczoraj bo neta mi odłączyli xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus, ale wy jesteście ciężko kapujący. Niestety, ale ja nie będę mógł udokumentować jakiejś większej obrazy w postaci screena bo nie działa mi komenda snapshot nie mam pojęcia czemu, wydaje mi się, że to wina komputera, bo był już wiele razy formatowany i ciągle to samo. Petrus powiem Ci tak jeśli dajesz komuś admina musisz mu ufać, że nie będzie dawał banów za nic, jeśli da bana za nic na pewno pojawi się na niego skarga, tak działa każde społeczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo banujecie graczy, którzy przewyższają was umiejętnościami, a tacy najczęściej zamiast zostać na serwerze ida dalej bo nie chce im sie fotek dawać. Po 2 jak mam udowodnić czy ktoś miał aima/wh skoro banujecie bez niczego.

Wszystko prowadzi do tego, że na serwie zostają same nsy i boty.

 

 

dostałem bana od JLB za podszywke ? na tydzien jaką znowu podszywwke ?? o co chodzi ? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam lepszy pomysł, jak wiecie nie zawsze jest admin i gracze pozwalają sobie biegać na różnych tak zwanych "Dopalaczach". Dobrze by było aby na serwerze było HLTV, wiem że zajmuje ono jednego slota, ale bez problemu można będzie dokupić tego slota, nawet mam jednego chętnego, który chciałby pomóc w prowadzeniu serwera i dokupiłbym do niego 5 slotów. HLTV będzie zawsze i jeśli będzie jakaś podejrzana osoba, gracz napiszę w odpowiednim dziale temat, w którym napiszę o jakiej godzinie grała osoba z WH/AIM/SH i poda jego dokładny nick, oraz spiszę IP/SID.

Jak dla mnie jest to jedno z najlepszych rozwiązań, wystraszy to trochę gracze i nie będę cisnąć na wh, co wy na to drodzy gracze...?

 

RadziuOLD, napisz to w innym dziale bo za to należy Ci się ostrzeżenie 2/10 na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokupić sloty, a płacić później za nie to różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, zdaje sobie z tego sprawę. Możesz mi powiedzieć ile kosztuję 5 slotów na tym hostingu? Jeśli będę miał teraz stały dochód, a podejrzewam, że od następnego tygodnia tak będzie to mogę płacić wyższe stawki na serwer, nie robi mi to problemu, ale to jeszcze nie jest pewne.

HLTV na serwerze strasznie by się przydało, ale wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko będziesz płacił regularnie to nie ma problemu o ile będzie się dało dokupić.

slot = 2.80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus na mnie możesz liczyć Mogę opłacać dodatkowe sloty ,ale kolega chciał kiedyś dokupić slot na Gry Wilan i się nie dało podobno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam sponsora na server Jail Brake lub only awp_india

 

koszt ~ 30 zl ( na początek wezmę z 12 slotów). Jeżeli chcesz opłacać w zamian za admina lub się dokładać to napisz na pw.

 

ps. dodatkowe sloty ja mogę załatwić zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gdybym miał pieniądze to bym ci dał te 30 zł ahh Jail Break :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Jail by się przydał :D

 

nie chodzi tylko o kupienie ;p trzeba opłacać co miesiąc.

 

No chyba, że się deklaruje 2-3 adminów na jail wtedy mogę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, ja ogólnie polecam DR jeśli chodzi o grywalność, albo Diablo - na tych modach gra najwięcej ludzi, na Jailu również, ale tam jest zawsze rozpierducha nawet na ogarniętych serwerach, a sami wiemy jacy niektórzy gracze są (...) (Tutaj już każdy dopowie sobie co chce) xD

Decyzja należy do Ciebie, ale mógłbyś zrobić jakąś ankietę i z pomocą graczy wybrałbyś mod, który uzyskał największa ilość głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×