Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nupek

Problem z celownikiem

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem z celownikiem ze nie strzela mi w srodek tylko nad celownik

nie wiem co robic zrobie 1 strzal a to leci nad celownik leci wyzej niz te kreski od celownika poradzicie cos? potem mam staty 0-10.. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz recoil ogarnac a pewnie masz ustawiony najmniejszy celownik , przypatrz sie jak graja inni gracze i tez tak sproboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest recoil, recoil występuje po ok 2 strzłach co nie? a mi pierwszy strzał zawsze jest nad celownikiem i to sporo nie zależnie z jakiej broni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sugeruj sie tak bardzo dziurami na scianie. zobacz czy ci w hitboxy wchodzi - z kolega na pustym servie. Jak ci wchodzi w hitbox to dziurami w scianie sie nie przejmuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem że nie, celuje dobrze i nie trafiam często nawet z bliskiej odległości, jak celuje niżej to tak ale jak się nie widzi celownika to trudno wyczuć :/

 

[ Dodano: 2011-02-15, 18:17 ]

ok, chłopaki już jest dobrze : ) szukałem w necie wiele gówienek, nic nie znalazłem i zdecydowałem się na tadycyjną naprawe gry czyli re instalke : ) wkurza mnie ponowne sciąganie map i muzyki ale ważne że można już normalnie grac, i wieczorem może uda mi się walnąć kilka headshotów : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×