Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

  1. Yesterday
  2. Last week
  3. Tak wszystko było OK. Nigdy podobnego problemu nie miałem.
  4. w gwoli ścisłości - na tych innych serwerach też robiono Ci testy na bity i było wszystko ok?
  5. Rozumiem co piszesz, ale problem pojawia się tylko u was na serwerze. Gram już trochę czasu i trochę sieci zwiedziłem.
  6. Niektóre klienty CS są zbugowane i pomimo ustawienia 32 bit wciąż jest 16. Zmień ustawienia grafiki - tutaj opisałem jeden z sposobów https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31724-ban-16bit/ - lub wypróbuj inne wydanie gry.
  7. Twój nick z gry: BlasteR Serwer:dd2 Twój SteamID: Twoje IP:31.128.17.93 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2019-09-16 21:10 Powód bana: Nick Admina który zbanował: lubie topy Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):https://www106.zippyshare.com/v/MNKWFv7E/file.html
  8. Witam, Sytuacja, którą opisze zdarzyła mi się po raz pierwszy odkąd gram w CS 1.6. Dostałem bana, gdzie przed zbanowaniem miałem ukazać od 1-9 obrazek, który różni się od reszty, aby plugin skontrolował na ilu bitach graficznych aktualnie gram lecz po raz drugi "pierwszy ban 5 min" żaden obrazek nie ukazał mi się na ekranie, choć gram na 32 bitach od początku mojej kariery. Wrzucam wycinek z konsoli poniżej i jeśli będzie potrzeba wrzucę screen'a z gry przy kolejnej próbie skontrolowania przez plugin. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Pozostalo ci 21 minut i 18 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Endurance- [AMXBans] Powod : ' Zmien grafike na 32 bit ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1135283693 ' [AMXBans] Twoje IP : ' ukryty' [AMXBans] ======================================= ADMINEM BANUJĄCYM JEST "Blackhill"
  1. Load more activity
×