Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Last week
 3. Nevertrust

  Never

  1. Nick admina: Nevertrust 2. Dokładny okres (dd/mm - dd/mm) 23.09 - 26.09.2021 3. Powód: wyjazd na grzyby 4. Inne informacje: na forum też mnie nie będzie. Cienko tam z zasięgiem.
 4. 4/10 miś maliś wypadł jedynie dobrze https://youtu.be/THVbtGqEO1o
 5. Witajcie, pragniemy przedstawić wam najtańszy w sieci hosting gier CS,MTA i nie tylko! Bez zbędnego przedłuzania może, przejdziemy do oferty: ‣ Cena 3-slotowego/msc, serwera Counter-Strike 1.6 to koszt 1.50zł Oferujemy również, inne gry takie jak: ‣ MTA:SA ‣ SAMP ‣ Counter-Strike: Global Offensive Co cechuje nas na tle innych hostingów gier?: ‣ Niski ping serwerów! ‣ Najniższe ceny na rynku ‣ Najlepsza jakość serwerów, w stosunku do ceny! ‣ Intucyjny panel zarządzania - prosty, czytelny ‣ Darmowe serwery testowe! ‣ Masa promocji! Do każdego zamówienia GRATIS: dostęp do FTP jak i webFTP oraz Fast Downloadu! Płatności, które obsługujemy: ‣ PayPal Póki co, posiadamy tylko PayPal! Dzięki PayPal możesz płacić również kartą płatniczą! Jeśli chcesz z nami współpracować jako youtuber, streamer lub kto inny - Zapraszamy do kontaktu poprzez Pomoc techniczną (Ticket) na naszej stronie bądź fanpage! ‣ https://royaldrop.pl/ ‣ https://royaldrop.pl/ ‣ https://royaldrop.pl/
 6. Earlier
 7. Link do demka HLTV: https://www49.zippyshare.com/v/x8Nlz9p0/file.html
 8. yyyy kiedyś to były ... przypuszczam ze chodzi ci o DD2. osobiście jestem świadom tego co się tam dzieje ale na patodzieci nic ci nie poradzę nie mam czasu siedzieć na serwerze 24/7. Ostatnio to mi w ogóle odeszły chęci na cs jak się patrzy na ta patologie. (Pozdrawiam moich fanów) Nie widzę żebyś cos składał wiec jak ma ktoś ci odpowiedzieć. A tak poza tym tu masz link do wzoru na skargę :
 9. z takim podejściem to możesz być opiekunem swojego serwera postawionego na botach, brak kultury to juz pierwszy argument na minus,generalnie temat do spamu:)
 10. Gram codziennie na tym serwerze i co sie na nim odpierdala to chyba nie jestescie swiadomi. skladalem o opiekuna serwera nawet zadnej odpowiedzi nie dostalem. I nie widze by jakiś admin sie interesował tym serwerem, mój pierwszy raz na tym serwerze był 2 lata temu miałem chwilową pauze od cs'a ale to co sie dzieje teraz na tym serwie to jakas tragedia. Zróbcie porządek z dzieciarnia na hakach. ( KIEDYŚ BYŁ PORZĄDEK I SPOKOJ ).... A teraz dno..
 1. Load more activity
×