Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WEJDE NA 2 KONCIE JAK CHCECIE SS JESTEM CZYSTY KAZDY SPEC TO POWIE

 

 

Twój nick: b ! koX

Twój SteamID/IP:STEAM_0:1:10034155

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19 II 2011

Powód bana: mam wrzucic ss bo niby mam HAXY

Nick Admina który zbanował: GooD WeeD :))

http://www.speedyshare.co...ss_niby_ban.rar

Opis sytuacji:

 

Gram sobie a tu nagle BAN na zawsze :( co z tego ze jestem lepszy skoro nie moge byc lepszy niz admin hahah fartownie dostal glowe przez smoka haha mogl nagrac demko a nie perma dawac od razu :D wtedy OK... a tu zon ss jest jestem clear Goraco pozdrawiam ...

 

 

JAKA DECYZJA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie pyskujesz.

Zakładanie nowych tematów Ci nic nie da.

Po zablokowaniu tego penie dostaniesz także na forum bana na ip i już się nie zobaczymy.

Cziterom mówimy NIE!!!

I tak jestem taki kozak a to co ty zrobiłeś można zrobić dosłownie w 30 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj boroczku... ale po co bym chciał dalej grac u Was? skoro jestem dupnym cziterem ?? Pomyśl jest tyle serverow gdzie mógłby jak ty to nazywasz z czitami grac... i zlać na wszystko ale skoro server mi się podoba( ping / oprawa itp) ... i wiesz gam w cs z ponad 7 lat to nie bawiłoby mnie czitowanie... Prosić się nie będę bo ffa nie chce grac bo wole esl i mixy itp itd...

 

Tam trzepiałeś się tego ze jakies rozmazane jest czy cos... mogło być z ruchu rożne są tego przyczyny jak ss robisz wymuszone .. to tez chlopaczku sie zastanow... :D

 

na koniec dodam jeszcze .... Moim zdaniem lepiej podnosc poziom servera niz opeirac sie na lojtkach dlaczego nei ma HLTV byloby oczywiste ze jezeli bym haxowal to byloby demko i od razu na BL :D

 

 

P.S za nim osadzisz czy ktoś ma czity sprawdź BL esl ww.googl.pl tam pisze wszystko

:D może sam masz haxy ?

 

 

Liczę na powagę temat a nie rozmowy z małolatami... i mam nadzieje ze UB będzie... Lepiej podnosić poziom gry na serwie a nie zaniżając...

 

 

pokazywałem ss znajomym dobrym gracza i odp była prosta clear =)

 

 

 

aaa i zeby naprawde udowodnic czity musi byc ss demko itp itd buziaczki pozdrowionka .. spokojnej niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEZ ŁASKI :D wiem grac będę dalej mam 2 konto :D ale poziom mojej gry będzie taki sam czyli ciągły płacz przeciwników bez oporu :D

 

 

 

 

Bez oporu 16 lat nic o cs nie wiesz.... papapa botki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×