Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kuni14

skarga na sroveana

50 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurewko, mam więcej kolegów niż Ty... Frajerem jesteś ty cwelu i nawet tak do mnie nie mów. Kabla to Ty mi możesz opędzlować. Ty pewnie wyglądasz jak Fragles (jak nie wiesz co to jest to wejdź sobie na google grafika). Do czego ja się przyznałem...? Jak ja nic co by na to wskazywało nie napisałem, więc milcz pokemonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdole Twoja bande z ktora sie zadajesz,myslisz ze jestes graczem,ale to ja ruchalem Twoja laske.Jeszcze srovean probuje mnie dorwac,ale ja wyrywam serca;f.Zielu i crovean co za marne dziwki:(.Mam cos w ogole opedzlowac? Czy jakiegos lachona? Wy skurwysyny nawet nie jestescie na moim poziomie.Lepiej sie schowajcie,do dupy ten Wasz styl.Crovean udaje cwaniaka,a jest slaby jak jego cale osiedle.Ze mnie super mocny gosc,nawet sie ze mna nie mierzcie.Chcecie mnie zbanowac? Lepiej przestancie marzyc o niebieskich migdalach.Zyjecie jak jakies menele,ale dlaczego mnie wkurwiacie?

Wciaz jestem tym skurwysynem,ktorego uwielbiacie nienawidzic:)

Zielu,wynos sie w pizdu z ta Twoja banda przedszkolakow

Aaaa..jeszcze Scar,chcesz ze mna leciec w chuja? Ty smarkaty kurwiszonie

Jak dostalem Admina,to gadalem tylko z erokestem

Ale wszyscy musieli wyskoczyc ze swoimi pierdolonymi opiniami

Wiec tak rozwiazemy ta sytuacje:

Pierdolic croveana

Pierdolic ziela

Pierdolic scarface

Jestescie zwyklymi,gownianymi nasladowcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz pokazales tylko jakim jestes dzieckiem, kozak za kablem a w rl srasz w gacie i w nocy sie moczysz

ogarnij sie , dziwi mnie tylko to ze rodzicie nie zrobili ci blokady rodzicielskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus zamknij ten temat Kuni znowu bedzie kozaczyl przez internet ... i jak widze boisz sie tez chodzic do szkoly o 10 ,12 wieczorem po poludniu 24/7 w csa grasz nice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokoszka skurwielu,w szkole nie bylem,bo mi sie nie chcialo isc chuju jeden maly:)

 

PIERDOLE WAS WSZYSTKICH!

 

[ Dodano: 2011-03-11, 17:44 ]

Domos a Ty skurwielu ? Sam srasz w gacie minusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dalej dalej.... kozacz przez kabel.. ciekawe czy w rl bys tak do nas powiedizal.... chyba we snie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś żałosny, skąd Ty możesz wiedzieć jakich ja mam kolegów. Ja po Twoim zachowaniu widzę, że masz ich mało, nie umiesz napisać prostego zdania po polsku, poćwicz nad pisaniem. Twoja znajomość języka jest strasznie mierna, popracuj nad tym bo wstyd. Jestem ciekawe czy umiesz mówić bez jąkania się...

Jesteś już zbanowany na tym forum za obrazę i wulgaryzmy, nie masz po co wchodzić na to forum, niech tylko Petrus to zobaczy i jesteś w dupie, taka jest prawda. Nikt Cie tutaj nie chce rozpieszczony gówniarzu, każdy ma Ciebie dość. Jesteś za dużym kozaczkiem, daleko nie zajdziesz, no chyba że z połamanymi nogami (ale to już zajedziesz) ...

Widzę, że mieszkasz na jakiejś spokojnej dzielnicy, bo u mnie za takie zachowanie dostał byś już po ryju z 20 razy, albo 21 - OCZKO...

Jesteś dla mnie nikim, nigdy nie widziałem takiego dzieciaku, który pozwalał by sobie na takie zachowanie. Ciekawe co będziesz robił jak będziesz miał 17 lat...?

Będziesz kozaczył przez netie do kolegów i będziesz musiał bunkrować się w domu bo jak wyjdziesz dostaniesz taki oklep, że Cie nawet lustro nie pozna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na mape petrus ma blisko do ciebie 1h drogi.... mam nadzieje ze on ci przypierdoli normalnie czy bedziesz bal sie otworzyc drzwi? ja niestety daleko 700km..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze tak bo jestem po jaraniu blackberry (jezeli weisz co to jest) :)

W dupie mam taka serwerownie.

 

[ Dodano: 2011-03-11, 17:57 ]

Petrus przypierdoli ? BAUAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo :)

432;)

A co ? Kolegow przez internet szukasz? ahaaha

W realu mam wiecej minusie:)

 

NK TO GOWNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

432 konta fikcyjne?

 

i po co mam szuakc kolegow przez internet skoro w rl mam...a ty poprostu boisz sie przyznac i tyle ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cipko glupia,mam tylko z 5-10kont fikcyjnych - Ty kolegow ? Chyba za pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. dlaczego umiesz tylko przez kabel udawac kozaka?a w rl juz nie? co nie chcesz powiedziec na to pytanie? bo nie wiesz co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuni kozak jesteś. ^^

 

Rabka-Zdroj, co to kurwa za wieś?

 

Widzę, że mały z ciebie huligan..

Co robicie na wiosce?

 

U mnie na dzielni z takim niewyparzonym pyskiem nie uniknąłbyś dnia bez mocnego wpierdolu.. ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie od skargi na mnie, a skonczylo na grozeniu przez neta :D haha. ale co fakt to fakt. mam tylko nadzieje, ze Petrus szybko wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blackberry hahahahah co to za gowno , jarasz sie tym ze cpasz taki shit?

wiekszego idioty to nie widzialem ma z 14 lat i cpa chemie , zycze ci zapasci . przypierdol sobie kreske czystego koksu . choc wsumie ty i tak pewnie bys zajebal zlotego strzala

co tu duzo mowic dziecko + dragi = smierc

nie musicie nawet po nim cisnac , za pare lat bedzie tepy jak jezyna ale wsumie po co ma byc madry jak ma orac pole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka kurwa chemia ? Wiesz w ogole co to jest ? Mam tez ak47 automatic i ak48:D Ale za pewne nie wiesz co to jest:D Dragi ahahahahah

 

Koksu ? NAJGORSZE GOWNO JAKIE ISTNIEJE:)

To jest dopiero gowno:)

 

MJ jest najlepsza;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zamknie ten temaT xD

Bo się chłopaki rozkręcili.

Chcecie sobie pogadać ? piszcie sobie na GG

ZAMKNIJ KTOŚ!

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty co sie przypierdalasz? Chcesz pospamowac? Idz na offtopic

 

a Ty domos,nawet nie wiesz co to MJ:)

 

Blackberry- marihuana z grubym dymem;) (jakbys nie wiedzial) :D Nie zadne dragi cwelu

Ak47 automatic- jedna z najmocniejszych odmian na swiecie

 

Koks- NAJGORSZE GOWNO,CO HARATA MOZG;)

 

I MJ to dragi ? BAUAHAHAHAHAHHAHAHA ZNAWCA SIE KURWA ZNALAZL AHAHAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze chodzilo ci o gowno z smartshopu

dziecko co ty wiesz o marihuanie hahaha

wydaje ci sie ze to nie uzaleznia i nie ryje beretu? huahuauhahua

twoja wiedza opiera sie na tym co przeczytales w internecie i wierzysz w to bezgranicznie

fizycznie moze i nie uzaleznia ale psychicznie na pewno , koledzy pewnie wciskaja ci przyprawy ktore ja uzywam do robienia rosolu a ty to jarasz z lufy . myslisz ze nic nie wiem na ten temat? ak47 to af i do tego slaby po wiadrze dalo sie ukurwic ale nie intensywnie i nie na dlugo .

nie mow mi ze koks to najgorsze gowno bo nawet tego nie probowales a pozatym i tak bys nie mial tego na skrecie conajwyzej domestosa w nosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhahahahaha

Jakie przyprawy ? Myslisz ze nie odrozniam majeranku od MJ ? haahhaha

I nie jaram z lufy,tylko z jointa:).Tylko 1 raz z lufy jaralem:]

I koks to najgorsze gowno,bo harata mozg;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK47, paliłem to MOOOOOOOOOOOOOOC jak nic :) A blackberry to największe gówno jakie paliłem już wole majeranek. Nic mi po tym nie było, leciutka bania jak po 2-3 szkłach, a paliłem to z 15 razy...

Aż mi smaka zrobiłeś. Ale i tak nadal uważam, że jesteś rozpieszczonym bachorem...

Nie piszcie tu już nic, bo się warny posypią jak Petrus wróci i będzie kapa ;)

Lolki palisz mówisz? Też na maksa kapa, ja od zawsze na zawsze będę walił wiadra, spalę 15 dzid, a wciągnę 8-10 wiader i ZGON...

 

Niech ten temat będzie dla nas zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×