Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
^sh00ter*

Co się dzieje?!

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje na tym serwerze to ja już nie wiem, jak zaczynałem grac to codziennie był przynajmniej jeden admin. Teraz, nie widziałem nikogo od 3 dni. Na serwer wchodzą cheaterzy maksymalnie co 5 min. Chciałbym aby to się zmieniło, bo bardzo lubię ten serwer. Jeżeli aktualni admini nie maja czasu, to powołajcie dodatkowych. Bo serwer schodzi na psy, że tak się wyrażę.

Z wyrazami szacunku. ^sh00ter*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do wypowiedzi kolegi wyzej...

to co sie dzis dzialo w godzinach od 17.00+ to jest masakra:/

Serwer ma 25 slotow z czego kolo 10 osob grało na haxach;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie..Ale np.Admin wchodzi na serva tak? tak.. Luka o ten ma staty 50-1 to muszę sprawdzić.Ale jak wbija luka i widzi ze normalne staty sa to gra.. :) Ze wy gracze widzicie albo podejrzewacie kogoś o czity to pisać adminowi... ps .Admin zawsze jest chociaż 1...Ale niektórzy admini którzy maja prace,dzieci,albo najzwyklej w szkole.. Ze wy siedzicie od 11-14 i sa czity a nie ma Adma to nie wina ilości adminów ..Admin nie bd 24h na 7 dni w tyg.

 

 

Sorry za powtórzenia :) Pozdrawia P!0N@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to wszystko rozumiem, każdy ma swoje sprawy, ja tez mam szkołę. A że dzieci od 11 do 14 siedzą i graja to ja nie wnikam... Chodzi mi o to że nie ma admina, wtedy gdy jest najwięcej ludzi, kiedy chce się pograć, zrelaksować, po ciężkim dniu pracy. Są pewnie programiki że sprawdza osoby czy nie maja haxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok .. Masz steam ? Jeżeli tak to podanie :) Bd miał adma to bd ogarniaj server :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napisz shooter podanko,, mnie nie tylko to wkurza ale jeszcze to, że ja gram normalnie a wyzywają mnie od czitów bo ich pozabijałem, no to wybaczcie moim zdaniem za takie coś też powinny być bany a admini na to nie reagują nawet nie uspokajają... i nie mam wh :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sprawa się rozwiązała ..

 

 

 

CLOSE PLEASE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×