Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
karas871a

przeprosiny

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam panowie ze tak lamie tym adminem, i ze nie ogarniam tego wszyskiego ale mam trudny okres teraz, i postaram sie to poprawic przepraszam wszystkich za swoje zachowanie :) badzcie wyrozumiali ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ale oby nie było takich sytuacji z banem permamentnym na 5 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ja ci powiedzialem jak bylem na NDM , to pod punkt w 'amxmodmenu' , 'zbanuj kogos ' - chodzilo o robienie screenow a tutaj na dole pisalo 5 minut , wiec myslalem ze jesli klikne to 8, to wtedy wybieram kogo na 5 minut, a tutaj akuku na 5 minut go zbanowalo. wiec przepraszam :) poprawie sie nie ogarniam z panna zerwalem pare dni temu , wiemz e to nie ma znaczenia , ale mnie jakos cs uspokaja, pozwala o wszystkim zapomniec, zreszta pewnie wy tez tak macie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz dobrze ze Ty z nia a nie ona z Toba ;)

 

 

screeny amx_screen nick 3 nie musi byc caly nick np jesli gosc ma (przykladowo) nick @$$#@```[x[[]22p.2[3p2p[malinka wpisujesz amx_screen malinka 3 i jemu robi ssy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje widze ze mnie rozumiecie , nie ja zerwalem poprostu nie chce jej robic nadzieji skoro skladam podanie do warszawy do orlat w deblinie (OLL) , i nie ogarniam pozapominalem polowe komend , a jak spytam o cos, to zaraz wszyscy kuzwa namnie ' palcem skieruja' jak on mogl dostac admina czy cos... ;/ szukalem poradnikow, ale eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×