Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie na tp sa problemy z cziterami( i to duze). Zauwazylem grajac wczesniej na innych serwach ze jak sie wbija a serw to(dokladnie nie wiem jak sie to nazywa) program sprawdzza czy gracz ma czity i pokazuje czy jest czysty czy nie wiec moze to by pomoglo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej by pomogla większa ilosc adminow na tp którzy często by grali na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram caly czas praktycznie ale petrus niechce mi dac podania zlozyc a na serwie gra duzo czitów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten program który sprawdza czy gracz jest czysty widzialem ,ale żadko wychwytał czita. A co do tych troli ostatnio nawet na TP nie wchodze bo tam to jest juz tragedia, admina nie widac wogole na innych jeszcze coś ogarniają. Problem jest z dziecmi neo które pomimo iż dostaną bana jak wiadomo mogą odrazu wejść i dalej irytowac. Nie ma żadnego plugina który uniemożliwiał by tym trolą z neo wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie jedyny problem mam ze steamem chce kupic dobry i sprawdzony przez doswiadczinego gracza ja gram na serwie caly zcas (praktycznie) i graja czity ale nie moge byc admem bo nie mam tego steama :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TP kiedys gralem ale tam teraz masakra jest. Wogule adminow nie widac i nie da sie grac jak jakis czit wejdzie.

 

PS: matador sprubuj poprosić petrusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowie jedyny problem mam ze steamem chce kupic dobry i sprawdzony przez doswiadczinego gracza ja gram na serwie caly zcas (praktycznie) i graja czity ale nie moge byc admem bo nie mam tego steama :D

 

Bardzo się uśmiałem tym postem. "Od doświadczonego gracza"... Allegro nie gryzie, uwierz mi...

 

Co do problemu z hackerami, kiedyś ktoś tego pilnował, a teraz? Wchodzisz na serwer, pograsz nie całe pięć minut i odechciewa się wszystkiego. Już tak od paru dni robi się taka anarchia na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jej nie ma, przynajmniej jak ja jestem.

 

10 banow mniej wiecej w 2 dni.

 

Staram sie jak moge, ale jestem sam i 24/7 nie moge siedziec na serwerze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wbiję to jakiś czit gra, więc nie widzę zbytniej poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Juz jej nie ma, przynajmniej jak ja jestem."

 

 

Umiemy czytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty umiesz czytać, co ja wbije to i tak ktoś odpalony gra, więc według mnie problem nie został zażegnany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×