Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imię oraz nick w grze ? Piotr "prk" Smulski

2.Twój wiek ? 16 lat

3.Twój staż w cs ? 3 lata

4.Dlaczego właśnie nasz klan ? Ehhh, może dlatego, że gram na waszym serwie.

5.Coś o sobie ? No to tak, wieloletni redaktor i admin takich serwisów, jak ESCN.pl, eSports.pl, AllGamesLeague.com, ESWC.pl, Excello.net, Cybersport.pl, H5F.pl, 1stCav.pl, BenQ.DELTAeSPORTS.COM, eHardware.pl, eSpMAG.pl. Gracz Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Source oraz TrackManii Nations Forever. Grałem na CyberCupie 2010 w Łodzi oraz byłem na wielu innych rozgrywkach, jako redaktor.

6.Posiadanie Steam (podaj login i STEAM_ID) ? pi3tr3k5mul - 0:1:22786641

7.Posiadanie Mikro ? No jasne

8.Składka na Klan ? Niet

9.Dostępność ? 18-22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle CV csowe swoja droga... redaktor na powaznie czy jako widz cos tam notowales? A po zatym taki pr0^ na Kopytku? Na pewno zdobyles taka slawe i marke, ze ktos topowy Cie chetnie by wzial ;)

 

Ale nie obrazaj sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktor na poważnie, wygrałem już kilka konkursów z tym związanym, no i zdobyłem słuchawki od Universal Soldiers, czy myszkę Steelseries Ikari Optical od ProCPU. Imo aż takim dobrym graczem, żeby być w TopPL nie jestem, ale coś tam gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tam i coś osiągasz jako redaktor, no ale liczy tu nie o to chodzi, w sumie nawet nie wiem czy Cie widziałem na servie chociaż raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na TP, ale pod nickiem głównie kertoip, wcześniej prawdziwy kiler ma pompe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z Tobą i grasz dobrze, ale dobrze KochasS mówi płacić trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woooow, szok, nie wierze, spadlem z krzesla! Niezle staty...

 

Ale jak dla mnie, to tym postem strzeliles sobie w kolana i zniweczyles szanse na granie w klanie;>

 

Dlaczego? Ano dlatego, iz kazdy ogarniajacy klimat gracz wie, ze w CW skill mniej sie liczy i nawet typ ze statami 40-5 moze byc mniej wartosciowy niz jakis przecietny na FFA. Jedyna opcja sprawdzenia kogos, jesli jest nieznany, to zagranie z nim probnego meczu:)

Screeny opraw w ramke i powies w pokoju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są moje życiowe, kiedyś nawet na kopytko było ze 20 do 4. Jeszcze chciałem dodać, że z teamem, w którym był też arturelloff wygrywaliśmy z BenQ.DELTAeSPORTS.COM 2 do 0 w tt, ale w ct do 0 dostaliśmy, mam nawet screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według ciebie, mecz turniejowy z Deltą jest nic nie warty? To nie było żadne FFA, tylko mecz w turnieju Spinglo CS Cup, gdzie do wygrania było 175 Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz tego że średnio chcą Cię w klanie?!

Pomijając to jak piszesz o sobie i Swoich sukcesach, mi tam obojętnie ale napisał Ci malesiak żebyś dał sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie to nie, nie chcecie to temat do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem że nie, po prostu zostaw te swoje odznaczenia, nie potrzebne są tutaj.

Poczekaj dzisiaj podejmą decyzję i może razem zagramy, nie skreślaj nic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wyrocznia, tylko oceniam ze swojego punktu widzenia. Kazdy ma wieksze lub mniejsze sukcesy:) Ty sie troche zbyt chwalisz;) Obawiam sie, ze troche bys zawiodl sie CSK, bo z zalozenia ma to byc klan sympatycznych i smiechowych ludzi, ktorzy beda sie dobrze bawic. Wyniki beda lub nie - trudno. Decyzje podejmuje Emilek, a nie ja.

 

A wiesz ze za czasow Ś.P. ClanBase'u stoczylem mecz 3vs3 z Neo, Napalmem (tak - to oni!) i jakims typem.

Po ciekawym meczu wygralismy 25-19. Oni byli w top5, a my cos kolo 100, bo dopiero zaczelismy. Mielismy demka i inne argumenty na obrone, ale Neo i spolka splakali sie ze mamy czity, demek nie chcieli i wykorzystujac swe znajomosci - usuneli nasz mecz bez sladu!

 

CB kiedys bylo jedyna pr0 liga! I wszystkie rankingi opieraly sie na CB. Teraz tam nic nie ma;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że się chwalę, jeśli tak to odebraliście, to bardzo mi przykro. Pisałem, że aż takim dobrym graczem, żeby być w TopPL nie jestem. Nie wiedzieliście, jak gram, to chciałem wam to trochę przybliżyć. Z tego co czytałem w swoim podaniu też pisałeś o swoich sukcesach, więc nie wiem w czym problem. Jeśli uważacie, że nie mam poczucia humoru i, że jestem arogancki, to nie chce mieszać się już w sprawy tego klanu i proszę o usunięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie obrazaj sie;)

 

Ja swoje sulcesy okreslilem symbolicznie. Ty tez to zrobiles - ok! Ja tylko sie "czepiam" screenow:) Kazdy moze zrobic takie ssy:) Przypomnialy mi sie czasy, gdy screeny swiadczyly o super umiejetnosciach gracza. Z biegiem czasu wiem, ze rzadko to sie sprawdza.

Ja CLem nie jestem, wiec poczekaj na decyzje:) Ja tam moge grac z kazdym - byleby kulturalnym i sympatycznym, a reszta zrobi sie sama;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ja Twoja osobę odebrałem jako ProElo chwalący się.

Może zbyt szybko Cię oceniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×