Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ScarFace

Kolejny "Pok! "

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

wkoncu to dales, prosilem cie cale dd2. :) chetnie obejrze :)

 

[ Dodano: 2011-05-05, 17:14 ]

aha, a co do tego demka , jakbys mial dobre sluchawki to bys zrozumial :) niech Pectus sie wypowie bo shock ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrymi słuchawkami widzisz przez ściany ? xd

Fajne słuchawki .;p

 

Nie cale dd2 tylko raz napisałeś .;p

po 10 min wrzuciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi tej twoje skargi no ale cóż ludzie rodza sie parapetami ale zeby klamka sie urodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karas po pierwsze nie obrazaj innych graczy ;] jestes adminem... Wiec jednak zachowuj spokuj

Szrzecze demko obejrzalem i troche mi to podejrzanie wyglada...

Nie ktore akcje wygladaja na wh. Jeszcze niech sie inni wypowiedza na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko z ciekawości i postanowiłem je obejrzeć...

hmm...

 

Akcja na dzieńdobry z AWP, jest jak najbardziej normalna... słuchawki plus "obeznanie", potrafi dać efekt takich fragów. Mówię także o tym zza ściany, ponieważ uważny gracz usłyszy lub zauważy że z jego drużyny ktoś zginął za rogiem...

 

Aczkolwiek im dalej oglądałem te demko, tym bardziej zacząłem się zastanawiać...

Nie jest to raczej WH, ale może to być jakaś odmiana ESP... Kilka pomyłek, ale także nadzwyczaj pr0^elo super fragów. I to takich, że nie wiadomo jak to się stało...

 

Mam swojego poczciwego WallHack'a, którego używam na NSie do oglądania kontrowersyjnych akcji, więc jestem baaardzo z tyłu z najnowszymi "modelami", ale z tego co mi się obija o uszy są już jakieś "panic buttony" i inne guziki, które umożliwiają włączanie i wyłączanie bajerów na zawołanie. Być może odrobina sprytu i na przemian on/off?

 

Nie chcę skazywać, ale mam mieszane uczucia co do czystości tego demka. Niby tak można grać, ale też nie zupełnie...

Może i to głupie, ale jedynym PEWNYM rozwiązaniem dla Ciebie - karas - jest nagrywanie demka ze swojej gry... Ja tak często robiłem i gdy ktoś zarzucał mi oszustwo, miałem najlepszy dowód, jaki można chyba mieć w CSie - czyli swoje demko.

 

 

Zapewne jest to temat rzeka. Jednorazowo nie da się tego wychwycić, ale próbować trzeba. Mimo wszystko brawa dla Scarface'a za reakcję i próbę wyjaśnienia problemu.

 

A Ciebie karas proszę o trochę inny język i ton wypowiedzi. Nie służy to ani TOBIE, ani instytucji jaką jest "admin". Wszystko z umiarem i odpowiednim szacunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jednego admina na wh wychaczyłem, i jestem pewny ,że karaś nie gra czysto . . .

Tyle osób zbanowałem za wh i żadna nie dostała UB, potrafię rozróżnić skila od wh chodź mam dopiero 14 lat i nie jestem doświadczony w adminowaniu .

 

 

A tak wgl. na przyszłość karas jak chcesz kogoś dobrze pojechać to daj jakiś swój tekst a nie z bluzgator.pl xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te demko 5 min i już mogę stwierdzić że ten gracz gra na Wh.

Widać doskonale na przykładzie gdzie pod koniec rundy miał 5 zabić.(nie chodzi o ilość lecz o to jak je zdobywał)

 

Nie wiem czemu taka osoba ma Admina.. :>

Dobra robota młody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że grał na WH! Powinien byc ban i odebranie adma :) Ale to nie moja działka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam tak , i pisza to tylko Ci co albo ich placzu na U@ nie posluchalem albo spamu na steam :D co zaszkodzic mi chcecie ?:D prosze bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra człowieku zobaczyłem te demko i stwierdzam że masz wh!

udowodnij mi że nie grałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki mam Ci sposob udowodnic ze nie mialem? : ) demko mam krecic sobie jak gram he?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest to JEDYNA możliwość... Sam sobie to obejrzyj i zastanów się jak to wygląda. Niestety jednoznacznie...

 

Ale nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby mieć admina i być takim durniem, żeby grać na haxach... Stąd moje niedowierzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ,że niektóre osoby są aż tak nienormalni że grają na haxach jak mają adma..

Już jeden taki był .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na petrusa !

 

PS: jak nagrac demko ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie jeden taki był admin, który grał na haxach, a co do nakręcanie demek to google albo youtube i tam masz, sam sie tak uczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: jak nagrac demko ? :D

Wpisujesz w consoli: record nazwadema. Jeśli chcesz je odtworzyć wpisujesz: view nazwadema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha nakrecilem juz sobie 4 demka, jesli ktos ma jakies waty wh itp to mowcie to wam je dam ;d; ) odrazu krece jak wchodze na srv, tyle mam do powiedzenia w tym temacie;d Petrus wypowiedz sie bo grr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wh raz mozna wlaczyc a potem offnac;]

wiec nie wiem co Ci dadza te 4 demka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl z tym zeby nagrywal dema byl.. glupi ( nic do Ciebie nie mam Malesiak ;) zeby nie bylo ) dlatego, ze wejdzie, bedzie lamil albo farcil bedzie nagrywal przy tym demo- z WYLACZONYM wh .. i co nam to da? przeciez nie nagra gry na wh.. do takiego czegos trzeba komus zrobic ssy, zeby bylo widac, czy na czyms gra a i tak do konca nie bedziemy pewni na 100%, nawet jak je wrzuci, czy sa czyste..

 

wh mozna wlaczac lub wylaczac co sekunde i takie rzeczy juz sa od dawna, nie wyszly "wczoraj".

co do dema.. widzialem chwile i faktycznie pare akcji wygladalo jakby bil na wh.. to nie wygladalo jak gra na sluchawkach tylko tak, jakby noob ktory dopiero sciagnal csa bil przez sciane bo go tam WIDZI, nie slyszy...

 

i tak musi czekac na decyzje Petrusa i tak, wiec nie ma sensu tu juz wiecej pisac.. ale po co to pisze i tak pewnie tu sie posypie jeszcze pare stron bezsensownych postow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×