Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MaTek

Nick cheatera: Ave

Data + dokładna godzina (/thetime):około 9:30

Steam ID (IP) cheatera:niewiem ;P

Link do demka z hltv: http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1105220926-de_westwood-1306049160-1306050360.zip

 

Opis sytuacji: No cóż, gracz od dawna gra na wh, myślę że na tym demku to widać. Na początku mapy chowałem sie w domkach żeby zobaczyć co zrobi, a on strzelał do mnie rakietkami przez ściane, mimo że nie mógł mnie widzieć. Oprócz tego powinno być jeszcze sporo sytuacji na których widać że ma wh. Już wcześniej nie raz zwracałem mu uwagę tak jak inni gracze, on mi pisał że zna Navrosa, a nikt inny mu ss nie zrobi, a dla mnie to już jest podejrzane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też od jakiegoś czasu wydaje się to podejrzane. Dzisiaj na mapie rats_1337 gracz zabił mnie z granata kilka razy pod rząd. Nie mógł wiedzieć gdzie jestem, za każdym razem byłam schowana gdzie indziej. Demka nie mam, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Matkiem chłopczyk ma wh i to widać ciągle sie chwali że zna navrosa i mu nic nie zrobi mysli że jest bezkarny od początku gry na tym serwie ma wh zresztą macie dowody i dotego kozaczy jak go ktoś zabije to odrazu wyzywa dajce bana temu dzieciakowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram aby dostał bana, nawet czasem chyba wlacza no-recoil bo idzie i same banie ale aima nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z MIECHA TEMU PRZESTALEM CHWILOWO GRAC I POZNIEJ POWROCILEM DO CS. Z RANA PO 8 NA WIELKIEJ BOMIE OGARNIALEM CS BYLEM SWIADKIEM NARODZIN "AVE" , PO 30 MIN GRY MOWILEM ZE NIBY INNY ZIOMEK MA WH JAKIS KOLEGA JEGIO A TEN MI ODPARL "ZE TO NIE ON MA WH TYLKO ON(AVE)". ZIOMUS PRZESADZAL SAME BANIE PRZEZ 10 MIN MI DAWAL JA 440 HP A TEN MNIE O TAK "PSTRYK" I NIE MA MNIE:( POZNIEJ SIE OGARNAL.

 

 

BANA MU :D

 

POPIERAM ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mu zrobilem ssy z zaskoczenia i je wstawił... nic podejrzanego nie widzialem jak ja grałem... zrobicie z tym co bedziecie chcieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dobrze się Navros znasz z Ave więc można się domyśleć ze mogliście się zgadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navros to jest oczywiste że jak jest admin to będzie mieć czity wyłączone, ale tak czy inaczej skoro się znacie nie możesz być w tej kwestii obiektywny i wiarygodny. Ja osobiście go już widziałem w akcji jak grał na czitach zanim kopił sobie premium. W ogóle nie wiem jakim cudem on je dostał ale mniejsza z tym. Moim zdaniem dawno powinien bana dostać na ip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra vizu ale dostał bana przecież na ip i pózniej nadal grał tutaj nic to nie da trzeba go złapać za rękę i na nick jak nie mamy dowodów to co zrobimy? jak ja wchodze na serwer to odrazu wszyscy pisza ogólnie nick czitera on to przecież widzi i wychodzi odrazu nie można było by napisać u@? i sprawa wygladała by inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym demku nie widać aż takiego WuHa, myślę że gracz ma doświadczenie, póki co zamykam.

 

P.S

 

Jeśli będzie demko, które konkretnie będzie ukazywało WuHa to z przyjemnością wlepię mu bana, ale teraz nie mam ku temu podstaw.

 

Zamykam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×