Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mistrz7losos

Ban

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny panie z!elony,

Robi mi Pan 2 SS'y (w tym jeden z tabelką), a następnie ma pretensje, że wrzucam tylko dwa i w dodatku jeden z tabelką.

Dlatego oficjalnie informuję, iż olewam pana ciepłym moczem, a na serwerze będę grał pod innym nickiem i adresem IP, oczywiście uczciwie, tak jak to miało miejsce do tej pory.

Mimo, że UB był mi do chuja potrzebny (nie potrzebny), to chciałem wszystko załatwić uczciwie. Jednakże takie operacje (mam na myśli takie uczciwe) są z Panem nie możliwe do zrealizowania.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najgorszego, mistrz7losos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin automatycznie robi 3 SS, więc nie gadaj tutaj bzdur kretynie. Jesteś tępym człowiekiem, który oszukuje, olewa regulamin i jeszcze nie umie grać na WH...

To Ty zagrałeś nie uczciwie, nie ja. Zrobiłem Ci ss, nie wystawiłeś ich tylko grałeś na serwerze na aktywnym banie, to że masz zmienne IP to Ci nie pomoże.

Dzisiaj zostaniesz zbanowany na CFG i nie wejdziesz na serwer na żadnym IP, ani na żadnym nicku.

Ty jeszcze śmiesz mi wmawiać, że ja Cie oszukałem, niby w jaki sposób...? Twierdzisz, że grasz uczciwie, śmiech na sali. Gdybyś nie miał nic do ukrycia wystawiłbyś 3 SS. Nie ma opcji żebyś miał tylko 2 SS'y, ja nie wpisuję komendy, tylko robię Ci SS poprzez menu AMXX, więc na pewno masz 3 screeny, tylko na jednym widać WH i boisz się go pokazać, albo po prostu gdy zobaczyłeś informację, że dostałeś bana wyszedłeś, a raczej uciekłeś z serwera, co również karane jest banem - proste i logiczne.

Jesteś śmiesznym, żałosnym człowiekiem, który nie posiada honoru...

 

Tyle z mojej strony.

Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×