Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
yol.men

ub yol.men | 2

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Yol men

Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only][FastDL] |Pukawka

Twoje Steam ID: STEAM_0 : 0 : 19672008

Twoje IP: 195.20.219.81

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 20/11/2011 - 08:53:21

Powód bana: Screeny na forum/30min

Nick Admina który zbanował: z!elony

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/3advy/ss2-kopytko.rar

 

Zielony kiedy w końcu uwierzysz, ze sa lepsi od cb? w ciagu 2 dni dwa razy robiles mi ssy chociaz wiesz, ze jestem czysty. Ukazuje sie tylko twoj placz i lament, ktory jest wywolany twoimi tzw. deadami w grze. top15 nie jest najwazniejsze i nie musisz banowac wszystkich, zeby tylko umilic sobie gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie banuje wszystkich. To, że masz steama i za 1 razem nic na SS nie było, nie znaczy, że za 2 razem Cie nie przyłapię...

Gracze się na Ciebie skarżyli, a tak w ogóle to nawet nie wiedziałem, że to Ty, bo zmieniłeś nick, a raczej trochę go sobie skróciłeś.

To, że na SS nic nie ma, to nie znaczy, że nie masz WH. Jak dla mnie - WH masz na 100 % ... Nie raz widziałem akcję, gość idzie na shifcie, a Ty od razu wyskakujesz z celownikiem na bani...

Następnym razem znajdę demko na HLTV...

 

UB.

 

Close.

 

P.S

 

A tak poza tym jak komuś robię SS to zawsze czekam to 30 min. UB dostałeś po 9 minutach, więc za bardzo Cie to nie zbawiło. Jak jakiś inny admin zrobił by Ci SS z pewnością na UB czekałbyś co najmniej 1 dzień, ponieważ możliwość dawania UB mam tylko ja i H@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×