Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Archerx

Skarga na admina z!ielony

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

admin z!elony gra na wh a jak ktoś mu zwrócił o to uwagę to go zbanował i wszystkich którzy tak mówili że niby za obraze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem bany na 5 min z powodem : " Nie umiesz grać ? TO NIE GRAJ !!! " Za obrazę banowałem osoby, które wyzywały mnie od " szmat, kurw " - na takie coś sobie na pewno nie pozwolę, następnym razem dostaniesz bana na 3 dni... Zabiłem 4 osoby z DGL, a tu już od razu, że mam WH. Według was nie możliwe jest zabicie 4 osób z DGL w jedną rundę bez WH. Jesteście szczeniakami, które myślą, że im wszystko wolno. Nie dorosłeś jeszcze do tej gry kolego... Bany dawałem słusznie, nie będę słuchał co rundę jak was zabiję, że mam WH bo nie umiecie mnie zabić... Wasze komentarze są tak śmieszne, np: " Ale masz WH, widziałem jak namierzałeś celownikiem " Tak na prawdę to słyszałem was i trzymałem celownik w jednym miejscu, a wy jak kaczki pod celownik, a po zakończeniu rundy dzieciaczki z pretensjami do mnie, że mam WH i " namierzam " ^^ Najpierw się zastanów kto tak na prawdę jest zerem i dopiero zacznij coś pisać. Widzę, że jesteś dzieckiem uzależnionym od gry, ponieważ nie potrafisz wytrzymać bana na 5 min, tylko musisz napisać skargę, w której jeszcze bardziej się poniżasz. Widzisz, sam sobie wyrabiasz opinię, a teraz ją niszczysz...

Nie umiesz grać, to nie graj - proste i logiczne. Nie umiesz się pogodzić z przegraną ? Jesteś jeszcze za małym chłopczykiem na tą grę.

 

Skarga bez dowodów, nic tym nie udowodniłeś, tylko się poniżyłeś gówniarzu... Nie wiem w ogóle po co pisać skargę jedno zdaniową, bez przecinków i napisaną totalnie nie po polsku.

 

P.S

Chociaż pisać byś się nauczył...

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×