Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
misztel

[dust2 only] ss misztel

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBANS] Banned by admin malesiak

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Reason: '"Screeny na forum/30min"'

[AMXBANS] Length: 'permanentnie'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:46773176'

[AMXBANS] Your IP: '178.36.12

 

 

nick z gry: Misztel

Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only][FastDL] |Pukawka.pl

Twój SteamID: 'STEAM_0:1:46773176'

Twoje IP: 178.36.12

Kiedy zbanowany: 28.12.11r 8.20

Powód bana: ss na forum

Nick Admina który zbanował: malesiak

Link do screenów 3x: http://www.megaupload.com/?d=SRFFN7W3]http://www.megaupload.com/?d=SRFFN7W3

 

sorry speedyshare nie chciało uploudować;/

 

[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam 2k11, skill zerowy, ale jak przychodziło strzelać, to ciężko było z Tobą 'walczyć'.

 

1) Wrzuć SSy na speedshare, bo nikt po za mną nie obejrzy ich na megauploadzie.

2) Nie napiszę, że "UB", bo mam wątpliwości do trupa terro, który dziwnie leży nie na ziemi tylko... w ścianie? Niech inni się przyjrzą...

 

Niestety liczyłem, że uda mi się zrobić SSa, gdy CT będzie za ścianą, ale źle się wymierzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili ten link w ogóle nie działa, wygasł, bądź został usunięty z powodu naruszenia regulaminu. Spróbuj to wrzucić jeszcze raz na speedyshare, jeśli nie będziesz mógł umieść na jakimś innym hostingu, tylko pamiętaj, że SS mają być spakowane do 1 folderu...

Pamiętaj również, że nie będziemy czekać wiecznie, jeśli do jutra SS nie będzie UB nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili ten link w ogóle nie działa, wygasł, bądź został usunięty z powodu naruszenia regulaminu. Spróbuj to wrzucić jeszcze raz na speedyshare, jeśli nie będziesz mógł umieść na jakimś innym hostingu, tylko pamiętaj, że SS mają być spakowane do 1 folderu...

Pamiętaj również, że nie będziemy czekać wiecznie, jeśli do jutra SS nie będzie UB nie dostaniesz.

 

 

Tak jak grin napisal, wrzuc na speedyshare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli to mój 3 czy 4 nie trafiony SS, to i tak będę zawiedziony. Fakt, że nie trafiłem z tym SSem, ale sprawdźcie tego 3 SS'a, gdzie trup terro leży na ścianie (a może ZA ścianą?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten trup tam nie leży za ściana już nie wymyślaj:D jedyne co mnie dziwi to że w powietrzu lezy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 2 sekundy, w 50 % przypadków trup się buguje i lewituje. Więc nie widzę w tym nic dziwnego, że jest w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dla mnie terro, który tam leży to nie WH. Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości może sobie pobrać demko i zobaczyć czy ten terro tam jest z perspektywy innych graczy.

 

UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×