Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arnold

dziwna zabawa

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

tu piszemy co robiłeś dziwnego z kolegami albo w jaką głupią zabawę się bawiłeś (zabawę opisujemy na czym polega )

 

w jedną sobotę z kolegą wzięliśmy kosiarkę do trawy (spalinową) i zaczęliśmy kosić śnieg . Śnieg wpadał do pojemnika a gdy był pełny kosz to kosiarka stawała na dęba . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopaliśmy piłkę , uderzyła w linię ,iskry, przez 1h okolica była bez prądu.. ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiliśmy się z dziewczynami w szkole w chowanego (gdzieś 1-3 klasa) schowały się w damskiej ubikacji , a wiadomo chłopak tam nie wejdzie ( teraz to jeden ch*j ) po jakimś czasie one chciały wyjść a my staliśmy pod drzwiami i nie pozwoliliśmy na to , one pchały we 3 a my we 2 w drzwi , nagle jep drzwi spadły z zawiasów a jeden zawias wyrwał się ze ściany. Nagroda była taka że z kolegą znosiliśmy drzwi z 2 piętra na parter do konserwatora i z powrotem aby je założyć . Od tamtego czasu lubie ściągać drzwi z zawiasów ale tak delikatnie aby przypadkiem nic nie zjebać xD Dlatego będę stolarzem i będę robił drzwi (jak skończę szkołę oczywiście xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My kiedyś rzucaliśmy się kamieniami. Skończyło sie tak, że kolega miał kilka szwów na głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod stomatologiem grałem razem z koleżankami we flirta w wieku 14 lat~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w klasie rzucaliśmy się zeszytami a ja się wkurzyłem i rzuciłem z całej siły zamkniętą puszką coli i zrobiłem dziurę z tyłu sali oraz cały tył był mokry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj podstawilismy pdo dzwi sasiada 4 kosze na smieci (te duze) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy plywalem z kolega w basenie on walil se konia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

kiedys na klatkach na jednym pietrze wiazalismy sznurkiem drzwi od dwóch mieszkań i pukaliśmy lub dzwonilismy do obydwu i patrząc jak ludzie mecza sie bo nie mogą ani jedni ani drudzy otworzyc i jak ciagna na sile i wyzywaja stalismy na pół pietrze i sie smaialismy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel pracuje w pizzeri przy rozwożeniu i taki gość co go wkurzał złożył zamówienie . On mu ją dowiózł ale osraną . Kloca uwalił na pizzy a gość jak to zobaczył to się zrzygał . JA prawie z schodów spadłem jak to widziałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Teraz ja hahaha <lol2> . No więc cała akcja została ogłoszona akcja ratunkowa więc jak to ludzie po Konopii ^^ , zapakowaliśmy kolege w karton z misją zwiadowczą na Marsa (WTF!?) no i również jak akcja ratunkowa to musiała być pomoc no to zapakowaliśmy drugiego i tez go wysłaliśmy z misja na marsa ale ratunkową , po pewnym czasie przyjechała policja b koledzy w kartonach zostali wyrzuceni za burtę czyli balkon na parterze.

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakopalismy kolege calego w śniegu  <banan>

ZeUs^^ mogłeś od razu napisać,że zrobiłem to z własnej woli :D...

 

Ja z kolegami wyrzuciłem przez okno wszystkim plecaki a ludzie z ulicy tylko patrzyli... Potem mieliśmy przesrane ,ale to nic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×