Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam problem z komputerem normalnie z niego korzystam ALE, gdy włączę stronę internetową a potem zamknę to pokaże mi się błąd nie wysyłaj nic jeszcze nie zdążę nacisnąć a on się już resetuje .

Gdy pobieram jakiś plik z internetu to komputer też się resetuje (tak się dzieje na 80% )

 

(każdy się kiedyś spotykał w swoim komputerze albo u kumpla z tym błędem ale cie nic pewnie nie stało)

 

Sprawdziłem z 20 stron w tych sprawach i nie znalazłem co mojemu komputerowi dolega.

Już psychicznie z tym nie wytrzymuje.

PROSZĘ POMÓŻCIE MI .

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może wchodzić na te strony z innej przeglądarki niż zwykle ? Być może na tym raporcie o błędach jest napisane jaki plik jest uszkodzony i co powoduje wyłączanie się systemu ? ;)

 

A jeśli nie pomaga już nic to zawsze pozostaje format kompa :) Jeśli pomogłem to POSTAW PIWKO ! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje odrazu format kompa bo też miałem te błędy i jak robilem formata to już tego nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu też to miałem i nic format za bardzo nie dał

 

zaraz jak zainstalowałem Windowsa nawet partycje pousuwałem i nadal to było pościągałem wyszukiwarki chrome i Mozilla i nadal to jest ale popróbuje tych sposobów bo jestem u kumpla i robię u niego grę

MACIE ZAŁATWIONE ŻE PIWKO POSTAWIĘ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna przegladarka.

 

Błąd który Ci się pojawia to raport błędów Twojej przeglądarki internetowej.

Inna przeglądarka, polecam Firefox, Opere. Nigdy nie korzystaj z explorera, ponieważ jest to źródło naszych danych jak i wirusów.

 

Jesli pomoglem postaff pifko ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przed resetem wywala Tobie niebieski ekran wygoogluj sobie hasło blue screen też to miałem z rok temu ale nie pamietam co wtedy zrobiłem z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tez proponuje Formata poniewaz szkoda zachodu na takie szukanie przyczyny:) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem formata z 1 tydzień temu i jeszcze się ten błąd nie pokazął a i skzystąłem z opery jest fajna i dziła bez zażutów

 

DZIĘKI WAM WSZYSTKIM (jak są błędy proszę nie dawaj 2 ostrzeżenia )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×