Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BeaW0lf

Kolejna moja skarga na West'a

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

West zbanowal mnie za to, że upomniałem Bejera żeby nie wyzywal innych graczy. Kazał mi sie ogarnąć dał mi bana na 5min choć to Bajer używal bardzo niestosownych słów. West nie czyta też tego co do niego sie pisze, olewa innych graczy. Prosze o ogarnięcie tego właśnie admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolf ty najpierw sam się ogarnij bo może bajer coś tam mówił ja nie słyszałem za to ciebie tak i nie były to zwykłe upomnienia a wyzywales nie tylko bajera ale także necrofeal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał Ci bana na 5 min, a Ty się sapiesz? Nie wytrzymasz 5 min bez grania no-lifie? Już nie wspomnę nawet, że skarga bez dowodów to nie skarga, ale co najwyżej zażalenie.

Do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dał Ci bana na 5 min, a Ty się sapiesz? Nie wytrzymasz 5 min bez grania no-lifie?

 

Tu nie chodzi o czas na jaki został zbanowany ale o to ze w jego odczuciu został potraktowany niesprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie przesadzaj beawolf dostałeś bana na 5 minut na ogarnięcie się uwierz 5 minut da się wytrzymać bez grania ;- ) A Bajer odemnie dostał raz na godzinke .. I już mniej bluźni przy mnie , ale to już jest inna sprawa. Admini nie widzą jak grają a wy nie żyjecie i wy piszecie jak by wprowadzic taki plugin że admini widzą każde wpisy to by było najlepiej ;- ) I wtedy by się dało ogarnąc wszystkich wyzywających ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzK ma tutaj rację bo gdy jest skarga na admina za zbanowanie na 5 min . każdy mówi "5 min Cie nie zbawi " "ogarniesz sie" "5 min i placzesz " potem temat close .a tak na prawde chodzi o niesprawiedliwe banowanie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie nie sprawiedliwe banowanie tabal nie iwdziałeś jak on sie zachowywał wedłog mnie słusznie dostał bana i zrobie to jeszcze raz jak sie powturzy,jedyna niesprawiedliwośc jest może taka że bajera mogłem też wyrzucić ale go akurat nie słyszałem więc w moim miemaniu yłoby to niesłuszny ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CzK ma tutaj rację bo gdy jest skarga na admina za zbanowanie na 5 min . każdy mówi "5 min Cie nie zbawi " "ogarniesz sie" "5 min i placzesz " potem temat close .a tak na prawde chodzi o niesprawiedliwe banowanie ,

 

Tabal w regulaminie jest wyraźnie napisane jak należy postępować w takich sytuacjach http://cs-kopytko.pl/regulaminy/regulamin_admina.html?sid=f76808fc3f25be30f9ca940d46ca17ec ;) Jak koleś dostanie bana na 5min. to może trochę ochłonie i puszczą mu nerwy :) Przecież admin jest od pilnowania porządku na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×