Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arnold

najgłupszy nauczyciel i czego cię uczy

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[shadow=yellow][/shadow][glow=red][/glow]

 

moim najgłupszym i zarazem najgorszym nauczycielem jest nauczycielka od matematyki tłumaczy tak lekcje że zrozumie 4 osoby z 20 hehe sopko co nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucek ;d Mój nauczyciel programowania ;D Mamy z nim 3 lekcje z nim w tygodniu na 2 gramy w cs'a on oczywiście z nami ;D A na jednej coś tam porobimy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opiekunka z świetlicy u mojej siostry jest taka że co przerwę idzie z dyrektorem na fajkę a czasem do tego się dorzuca konserwator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z informatyki grzebie sobie w dupie i przez cały rok w jednym sweterku chodzi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie muszę sie wypowiedzieć pozdro dla niego odemnie za gżebanie w dupie i muj nauczyciel od zajęć arystycznych chodzi w podartym swetrze pod pachą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja nauczycielka od matmy po angielsku... chodzi ze slownikiem pod tablice bo slowek nie zna matematycznyhc lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorota <33 - geografia - tłumaczy coś 30 minut (15 nas upomina :3) a i tak nikt jej nie słucha i mają wylane na jej gadanie a tylko z 3-6 osób zrozumie (no oczywiście ja :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Pani Głąb.

Nauczycielka J.Angielskiego Zawodowego ^^

Na 24 osoby w klasie dostało 19 osób 1 na semestr ;D A teraz się czepia że wszyscy to chcą poprawiać w jej wolnym czasie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania nauczycielka geografii nawet małe słówko powiesz a ona już pluje morde na całą klase że jesteśmy niewychowani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chodzilem do zawodówki to byla taka Szczota uczyla ona chyba polskiego zawsze z kolesiami rozwalalismy jej lekcje i zawsze płakała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pani od matematyki ; D wyciągnie glowe do przodu i drze ryja ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beatka nauczycielka matmy w gimnazjum, baba tak głupia, że to jej trzeba było tłumaczyć a nie nam.

 

Mietek(dyrektor) uczył WOSu i Bioli zawsze dłubał okularami w uszach a potem to co znalazł to do buzi. Kiedyś jeszcze wypadła mu sztuczna szczęka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosław "Gromek" - Nauczyciel od techniki i plastyki... Łysy stary zgred xD

U niego n lekcjach pamiętam to lajt był, gdyż on nie umiał lekcji prowadzić ;d

Rysowaliśmy ławki, rzucaliśmy się wszystkim, Gadaliśmy sb a on nic... Kiedyś nawet wylałem klej u niego na lekcji to zbierał go do słoika xD

Przemeblowanie sali tez było :D

 

Halina "Szubi-Dubi" - Nauczycielka biologii stara już 65 prawie letnia kobieta zamiast uczyć nas bioli to często robi nam wykład o dobrym zachowaniu, moralności i kościele... o wszystkim oprócz o biologii xD W tamtym miesiącu postawiła mi 4 za czytanie tematu z podręcznika i raz 5 bo udzielałem się na lekcji bo oglądałem dzień wcześniej Discovery Channel właśnie o omawianym temacie xD

 

Urzekające historie :D

W szkole mam też jeszcze paru fajnych nauczycieli ale teraz opisywać mi się nie chce, chyba ze ktoś zechce żebym opisał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×