Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha teraz padłem czy to jakieś żarty co to jest że brat gra na twoich odznakach bo mu się nie chce wbijać ? Jak dla mnie to jest ban perlamentny ale dałem na 5 minut żeby dać mu szanse bo jak dla mnie powinno być to traktowane jako multikonto każdy z nas sam wbija odznaki a was takto będzie 2 do tego zastanów sie czasami zanim coś napiszesz; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahha spadne z krzesla zaraz hahaha

 

chyba Cie posrało ukasz....

 

zaraz ja zrobie sonde "kto chce wyy**ac ukasz z bf2 " -.-

 

BAN DLA UKASZA ZA MULTIKONTO ~! < czy naprawde nikt nie widzi że on was w huya robi.? miał warny na starym koncie, to zrobił nowe i pisze bezsensowne tematy, niech odrobi 3 warny na starym ... ja nie wiem co tu jest do gadania ...Multikonto a nikt tego nie widzi.Napisał podanie z how.? i che przełożyć odznaki bo na nicku (mix) lukasz ma przesrane,nikt do nielubi ,każdy dręczy .. i popieram to . nie dziwie się ludziom.

18 lat.? ...10 nie więcej stary..

 

 

Ban za multiokonto , warn bezsensowne tematy , close < to moje zdanie na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz h@ na słownictwo tabalugi , moze wkoncu dostanie warna i patrz na to to jest kultura na serwerze i to admin jaki on przykład graczom daje ''(mix) lukasz : witama tabluge :D

 

[ERS] Say /roundsound to enable or disable the end round sounds for you.

Beni0 killed Nuwka4545 with deagle

-spinka- killed Grander with m4a1

TaBaL'uga [PL] : nara zyebie''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważasz że źle się z Tobą przywitałem .? ...jak poszedłeś jeszcze inni Cie "witali" ale uciekłeś ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabaluga jakby nie ty ,to by nie było żadnych wontów a co do grania na odznakach to brat juz grał chyba z rok i nie było dyskusji ale prosze o wypowiedz h@ serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz i co to ma wspólnego z tą sprawą -.- człowieku jesteś dla mnie nikim donosisz na każde słowo to co napisze ... Jak takie dziecko dosłownie mnie wiele razy wyzywali gracze i nie płakałem jak ty dostałem ostatnio bana na godzine za podszywke przez przypadek bo nie zauwazyl admin że to ja bo wczesniej graly 2 podszwyki na moim nicku i nie poleciałem odrazu ze skargą na forum tylko odczekałem tą godzine... Ale wracając do sprawy to dla mnie to jest cała ta sprawa śmieszna ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o kulture bo tak jak wspomniałem tabaluga myśli ze to jest jego serwer i że wszystko może robić

 

[ Dodano: |13 Lut 2012|, 2012 22:44 ]

przez caly rok nikt nie mowił o odznakach korzystaniu brata ale oczywiscie tobie sie cos nie podoba ale h@ przez cały wiedział o tym i nic nie mówił widocznie mozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE ale ubawiłem sie czytajac ten temat no kuzwa ile ty masz lat? 10 ? moze i mniej twoj iloraz inteligencji tez zapewne taki sam co i twoj wiek , czytajac wszystkie twoje posty , tematy , zazalenia itp to mnie no smiech ogarnia jak mozna byc tak wykreconym czlowiekiem ? ktos napisze do ciebie np " pedale " albo ze kupiles odznaki to ty odrazu idziesz na forum i skarge zakladasz , posty chcesz nabic czy jak ? załoz sobie Temat licze do TYSIACA albo cos podobnego i nabij sobie tam tysiac postow :) a i wracajac do tematu ZGODA - to co jak ja napisze zgode zeby na moich odznakach grala cala miejscowosc? zlozymy sie kupimy wszystkie licencje i bedzeimy w 10 grali na jednych odznakach ? hehh .

 

 

TO ja moze zapytam np tabaluge albo 1908 o zgode czy mi steam swoj pozycza albo cos zebym mogl sobie czasami poadminowac jak ich nie bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah ja tylko każe grać bratu i grał caly rok i nikomu nie przeszkadzało , a petrus i matek i inni tez wtedy grali na serwerze wiec o co wam chodzi nie macie sie czym zająć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale kuzwa ile ty masz lat ? zakladasz takie tematy i zasmiecasz tylko forum ... no kuzwa jak 10 latek wyrazam zgode to co moj opiekun prawny tez ma tutaj napisac zgode " wyrazam aby moj syn grał na tym serwerze " ? hyhy dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...

 

Tabaluga kiepski z Ciebie admin. Nie spinaj się tak na każde Jego słowo... Napisz raz a konkretnie, a nie pokazujesz, że jesteś na podobnym poziomie co łukaszek... ok - może trochę wyższym, ale niestety niewiele...

 

Lukasz - jak dla mnie powinieneś polecieć za multikonto. Nie wierzę, że nagle przypomniałeś sobie o bratu i postanowiłeś założyć nowe konto. Dziwnym trafem Twój brat pisze tak samo z dupy jak Ty na swoim 'nowym' koncie. Zatem moim zdaniem - jesteś oszustem i powinieneś dostać bana za multi. Do tego ten temat z jakimś pozwoleniem. Ciekawe kto jest od pozwalania. Może pozwól wszystkim grać na nicku "tabaluga" lub "malesiak". Już mam Cię dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina że mnie ponosi jak gość robi takie posty ..... -.- nie 1 raz,jak nie dostanie bana to na pewno też nie ostatni....

 

krew zalewa...

 

_____

 

Tak ukasz zgadza się . kupiłem steam od bogu , sam się do tego przyznałem w ostatnim podaniu .

Ten steam prawdopodobnie ma bana na BL . nie wiem czy można korzystać z takiego steama , a jeśli mam wylecieć to nie sam ale razem z tobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały rok grał na moim nicku moim ale czekam na wypowiedz petrusia ,jak nie można to trudno nie mój problem prędzej brata ale ja mu pozwalam jak co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, Łukasz robi sobie szopki z forum i nie jest to przyjemność patrzeć na taki temat, a na dodatek napisany w ten sposób. Naprawdę patrzenie na na coś takiego nie jest niczym przyjemnym, tym bardziej że próbujesz jeszcze mnie w to wplątać... Co z tego że widziałem jak jakiś koleś za każdym razem wchodzi na nicku lukasz i zmieniał na inny? Olewałem to, tak jak zresztą każdy i miałem to gdzieś. Teraz widzę, że afera się z tego zrobiła, próbujesz to "zalegalizować" i jeszcze robisz z siebie niewiniątko na forum. Widzę, że trzeba Ci coś uświadomić, nie ma czegoś takiego jak granie na czyjś odznakach! Co mnie to obchodzi, że ty mu pozwalasz. Nie wiem czy fajnie by Ci było gdyby inni tak robili... Tak więc nie ma mowy o graniu na cudzych odznakach, nawet jeśli to Twój brat.

Skoro jest Twoim bratem to dlaczego nie pozwolisz mu grać na swoim nicku? hę? Boisz się, że Ci zepsuje staty?

Tak jak już mówiłem, nie ma grania na cudzych odznakach. Jeśli zobaczycie, że ktoś tak robi to reagujcie.

Temat zamykam, chyba już wszystko zostało wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×