Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Undertaker

Mały dodatek.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie opcji na drugi item. Oczywiście co za tym idzie dodanie nowych komend tzn. /item2 /drop2 /daj2 /wymień2 oraz kupowanie w sklepie itemu nr1 jak i również nr2. Gdyby były dwa itemy tej samej nazwy - nie kumulowałyby się.

Za zabicie przeciwnika dostawałoby się tylko jeden item... co za tym idzie za 2 zabicia 2 itemy. :-P Myślę, że wprowadzenie takiej opcji ułatwiłoby niejednemu grę, wbijanie lvla - bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Nie rozumiem tego za bardzo. Po co 2 item? A poza tym wprowadzenie tego chyba przerasta nasze możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da tylko trzeba chcieć. ;-)

Po to jest opcja drugiego itemu, aby ułatwić grę, ale tak jak pisałem w propozycji... "nie można mieć 2 tych samych itemów" np. 2x obiad generała i każdy ma pograne...

 

Dajmy na to... Ty masz ~56lvl.. ktoś ma 1lvl ale gdyby miał 2 dobre itemy miałby szanse Cie pokonać. A tak wszystkich rozpierdzielasz i cięzko Cię dednąć :)

 

Ale jeżeli nie, to ja to rozumiem. To tylko propozycja żeby każdemu w grze ułatwić dosłownie życie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie z oczywistych przyczyn 2 itemy ...

trafisz item np awp 1/1 i cos tam tajsona i co kampisz gdzies bo jestes niewidzialny do tego masz awp i co jestes nie do zabicia ... nie ma czegos takiego ze gra osoba ktory ma 1 lvl i sa wszyscy 50 kazdy zaczyna grac i trafiaja sie takie osoby na serwerze ktore maja np 10 albo i nizszy lvl wiec idzie zabic starczy miec tym 1lvlem jakis dobry item i mozesz nawet tego 50 lvla bic . Jak jest to niech tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pomyśl co by było gdybym ja dostał 2 dobre itemy.

Nie wprowadzimy tego, zbyt duże zamieszanie by się zrobiło. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×