Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz -spinka-

Typ bana SteamID i/lub adres IP

SteamID SteamID nie znane

Adres IP 83.22.207.219

Zbanowany 20-03-2012 - 19:32

długość bana Na zawsze

Wygasa Nie wiadomo.

Powód "Screeny na forum/30min"

Zbanowany przez admina ;f ()

Zbanowany na serwerze cs-kopytko.pl [FFA+BF2][FastDL] @pukawka.pl (de_tesco)

 

Witam w tamta sobotę zakupiłem steama a w tym tygodniu dostaje bana , a czitach nie gram nie wiem co Ci admini na tym serwie mają w głowach 15 letnie niedorozwoje ale zamiast banować cziterów to banują graczy co po prosty dobrze grają i maja dobre staty zastanawia mnie to i to bardzo gram na tym serwie od kilku ładnych miesięcy i nie używałem dotąd czitów i mi dobrze szło więc nie wiem po co miał bym ich używać teraz....proszę o UB oraz o usunięcie admina ;f jeżeli nie odróżnia graczy z czitami o graczy grających dobrze bo to jest chore.CZekam na odp jeżeli chodzi o ssy to mogę je w kleić w następnych dniach .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spinka DAFUQ ?? Chyba sobie żarty robisz? Nie puacz tylko wstawiaj ss-y, bardzo dobrze że admini banują podejrzanych na steam, sam byłem świadkiem jak ludzie odpalają się na steam żeby dłużej pograć a admini myślą że jak steam to oczywiście nie może mieć haxów... BŁĄD może i lata sobie taki typek aż w końcu ktoś nie nabierze podejrzeń i nie zrobi ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunięcie admina ;f jeżeli nie odróżnia graczy z czitami.

 

Poprostu ;f cię podejrzewał cie o czity,zrobił ci ssy ,nic złego ja też robie. Na ssy miałes czas wklaic 30 min. Nie wkleiłeś . Nwm czy je przerabiasz czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku siora mi o banie powiedziała bo mi zadzwoniła zacznijmy od tego że muszę być w domu żeby ssy wstawić a cały tydzień siedzę w intrenacie jak mi prześle link do ssy to wstawię na razie nie mam jak....A niektórzy ludzie nie myślą ponieważ gram na tym serwie bardzo długo 0 banów do tej pory i dobrze gram to kurwa po jakiego grzyba mam grać na czitach???? Przepraszam za wulgaryzm ale nie wytrzymuję nerwowo;) ssy dodam jutro i nie przerabiam bo nie mam po co to wszystko z mojej strony jak dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie zaś różne daty modyfikacji dopiero co do domu wróciłem człowieku pisałem już wyżej w postach o co kaman ssy wrzuciłem bo tak mam na kąpie nic nie było przerabiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO spoko mi już chce się grać bo nie ogarniam z tych nerwów aż zapalić muszzęę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×