Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HumeN

Poprawne Ssy HumeN

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: HumeN

Serwer: FFA+BF2

Twój SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

Twoje IP: '79.186.121.188'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Sobota, 24 Marzec 2012 | 19:42

Powód bana: Screeny

Nick Admina który zbanował: Jop

Link do screenów 3x

http://speedy.sh/Tby8C/Desktop.rar

Proszę o szybkie UB ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha przerobione ?; ))

Ja gdy wrzuciłem ssy na ten pierwszy post to usunąłem z pulpitu mój drogi i opróżniłem kosz...

I musiałem je ściagnąc z tych linków co wrzuciłem na forum.

I teraz dopiero spakowałem i wrzuciłem i napisałem nowego posta..

Przerobione Ssyy .. ?

Too człowieku sie nie znasz ... ;/

 

[ Dodano: |24 Mar 2012|, 2012 22:44 ]

Dobra ludzie, dostane to UB w koncu czy nie ?

Bo chcę pograć na Waszym serwerze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz bo przerobiłeś Ss-y i jak przyjdzie ktoś z UB to powie Ci to samo.

A jak ściągnąłeś ze strony to takie ss sie nie liczą, jak usunąłeś ss-y to trudno, UB nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 primo. Lecz się człowieku ...

Po 2 primo. Pisałem na wczesniejszym tym pierwszym poście iż po wrzuceniu moich 3 screenow pojedynczo usunalem je z pulpitu a zarazem oproznilem kosz.

I Matek kazal mi spakowac je i wrzucic ssy jeszcze raz wg wzoru.

A nawet wczesniej mu pisałem ze je skasowalem.

Więc sciagnalem ssy z tych linkow co wczesniej podałem i zrobiłem wg wzoru.

Po 3 i ostatnie primo. Porownaj sobie te ssy.

Te z pierwszego posta i z tego posta co teraz wrzuciłem ..

Róznia sie tylko godzina bo musialem je sciagnac z tych linkow.

Dziekuje, tyle z mojej strony, czekam na UB.

PS: A jeżeli jestes taki uparty i troszke nie umiesz czytac ze zrozumieniem, to trudno .. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha No ja się nie muszę leczyć bo ze mną wszystko ok, Ty za to chyba masz problemy ze zrozumieniem zasad, Jestem na tym forum dłużej niż Ty i wiem jak to działa, i wiem że nie dostaniesz UB bo przerobiłeś ss-y a jeśli nawet nie to coś z nimi zrobiłeś i daty modyfikacji są różne, jeśli prawdą jest to co piszesz o pochodzeniu tych ss to daj sobie spokój i nie rób spamu bo ub tu i tak nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uparty jesteś i dalej nie rozumiesz, że nie przerabiałem ssów tylko inna godzina wzięła się stad bo ja sciagalem te ssy z tych linkow pojedynczych ktore wczesniej wkleiłem na poście, wiec niby czemu ssy przerobione .. ?

Choryy jestes ;S ?..

A jak niby są przerabiane to czemu sie niczym nie różnia ssy tamte od tych hmm;))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jeżeli usunąłeś oryginalne screeny z dysku to tu nie dostaniesz UB. Może popełniłeś błąd i usunąłeś za wcześnie screeny z kompa, a może przerabiałeś - nieważne. Ważne że dopóki nie wstawisz ORYGINALNYCH screenów z gry, nie dostaniesz UB. Jeżeli już ich nie masz - brak UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wstawiłem oryginalne ssy w pierwszym poście mózgu .. ;/

A, że Matek kazal mi spakowac i wrzucic raz jeszcze to musialem je sciagnac z tych pojedynczych linków ..!

Ogarnij się chłopie, bo jednak masz z garem, a ja nie dam sobie w kaszę dmuchać ...

Chcę to usłyszeć od H@ bądź jakiegoś Moderatora czy mam UB Czy nie, z Tobą nie mam zamiaru dalej prowadzić tej monotonnej konwersacji ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to Ci kazałem wstawić spakowane żeby móc sprawdzić datę modyfikacji i to czy screeny nie były edytowane. wrzucenie w sposób jaki Ty zrobiłeś nic mi nie mówi i nie wnosi nic nowego. Jeżeli je usunąłeś to możesz mieć pretensje tylko do siebie i przykro mi, ale ub nie dostaniesz.

Zasady to zasady, nie są one na tym forum od niedawna. Zawsze w takich, czy podobnych sytuacjach nie dawaliśmy ub. Nawet jeśli to prawda i dostał byś ub, to później ktoś kto faktycznie przerabiał screeny przedstawił by Twój temat jako argument.

Tak więc, brak ub...

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×