Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RSA -- Misiek

Bany

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy bany dla cziterów mogłyby być dawane na config?? Powód jest jeden po 5 minutach zmieniają ip. i wchodzą na innym nicku. Dzisiaj na ratsie (demka jeszcze niema na HLTV) grało tak pewnie od 5 do 9 czitów, coś tu jest nie tak, więc ja się pytam gdzie są admini?? I pytanie jedno nie wiem gdzie pytać więc tutaj zapytam. Czy admini mogą nie mieć steam?? Miałem steam ale po 3 dniach ukradli i odzyskać się już nie dało. Na innych serwerach wystarczy mieć uznanie graczy i reje nicku bo to wystarcza. O i jeszcze jedno czy zamiast płacenia za admina można robić reklamy na innych serwach za tego admina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ZANIM COŚ NAPISZESZ, ZMUŚ SIĘ DO POŚWIĘCENIA 5 MIN NA POSZUKANIE TEGO NA FORUM!!! DZIĘKI TAKIM JAK TY JEST TU MNÓSTWO NOWO ZAKŁADANYCH TEMATÓW.

 

2. BAN na cfg

3. Jest nie możliwością żeby admin był 24/h na serwerze - admin też człowiek, zrozum to

4. STEAM JEST WYMAGANY - 1 z kryteriów w podaniu o admina

5. Jak mogli ukraść Ci steam'a?? trzeba było nie podawać nikomu hasła - trochę wyobraźni

6. Admin na stałych graczy jest za darmo - w podaniu podajesz link do conajmniej 5 reklam serwera na innych forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin został zhakowany bo goście mi wysyłają jakieś gówna na pocztę i jak daje do usunięcia to wchodzi mi keyloger. A wogóle czym różni się steam od ns? Umiejętności te same tylko więcej rzecz trzeba ściągać do steam.

 

[ Dodano: |31 Mar 2012|, 2012 18:56 ]

A i może tak zrobić nabór na adminów bo zero gry jest jak się wchodzi. Jest chyba 5 czy 4 adminów ale widzę czasami Sarmena lub Herosa jeśli taki ma nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez twoją bezmyślność stracileś steam'a, nie ma co się oszukiwać. A STEAM daje pewnego rodzaju poważanie innych graczy. nie bez powodu nazywa sięto SPOŁECZNOŚĆ STEAM. a po za tym jak łatwo się domyśleć, gdy masz steam ludzie Cie kojaża i nie ma nawet mowy o jakiejkolwiek podszywce. Po za tym czitera na stream'ie o wiele wiele rzadziej spotykasz niz na ns. To chyba wszystko w tym temacie

 

CLOSE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech serwer padnie cały jak macie tak zarządzać jak zarządzaćie. Większość gracz steam na wh bo widziałem na serwerze jak dostawali bana jeden za drugim. Niewiem czy wiesz ale jest takie coś jak reje nicku. Powiem jeszcze że na innych serwerowniach steam niema nic do admina ponieważ można wprowadzić pewnego plugina że łatwo to wykryć ale co tam przecież wy macie niezawodnych adminów. Gdyby Tobie wrzucili takiego keylogera to byś się nawet nie wiedział że go masz bo skaner żaden tego nie znajduje żaden program. Spędziłem 2 dni na googl żeby to znaleźć jak go wogóle wyszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×