Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tiker

Brak adminów na serwerze

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cały czas na serwer wchodzą czity, którzy tak namiętnie używają swoich haxów. Prosił bym o większe zainteresowanie tym serwerem bo prawie się nie da grać. Np w tym momencie 2 czitów ściga się z fragami. Prosiłbym o większe zainteresowanie i przynajmniej by co godzinę ktoś wchodził i ogarniał serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ten ale ten high z CT też miał i jeden uciekł. Spoko mam nadzieję, że będą jeszcze interwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiker jak nie ma admina na DM+BF2 to zawsze możesz przejść na COD lub DD2 only i jakiegoś zawołać, bo tutaj każdy admin ma admina na każdym serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się grać, ale niestety praca i inne czynności życiowe to utrudnia. Jeżeli czujesz się na siłach - złóż podanie o admina. Na DM+BF2 wciąż potrzeba ludzi...

 

@Tiker,

 

Ty koleżko radzę przystopować, bo z tego co widzę kompletnie nie znasz się na odróżnianiu skilla od czita... Jeżeli nie wiesz o co chodzi, to przypomnij sobie naszą ostatnią wieczorną grę :)

 

tak to ja - malesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem kiedy ktoś czituje a kiedy ktoś jedzie na farcie/skillu. Wybacz ale gram w cs'a od 2003 roku.

Z paroma poważnymi przerwami. Przypomnę też, że miałem wielu adminów na różnych serwerowniach i nikt nigdy do moich banów się nie przyczepiał.

Trzeźwym okiem patrzyłem i oceniałem całą sytuację. Jeżeli chcesz mogę Ci z jednego dnia nagrywać demka. Potem ocenisz ile z nich jedzie na haxach a ile na nie.

Założymy się ze 100% filmików:)?

 

Nie chcę tu nikogo hejtować tylko mówię, że fajnie było by jakby wikesze zainteresowanie cieszył się serwer oczami adminów. Wiem, że obowiązki są czasami ważniejsze od wejścia na serwer. Dlatego nie chcę już mieć nigdzie admina z tego względu, że to obowiązek cały czas kontrolować sytuacje a nie koniecznie się dobrze bawić.

Co prawda koło się zapętla z tego względu, że jeżeli nie będzie porządku na serwerze nie będzie przyjemności z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Tiker...

 

1) zostan adminem lub nie narzekaj. Moze wbijasz tak rzadko i w takich momentach gdy akurat brak admina.

 

2) Gdy sobie przypominam Twoje 'ku*wienie' na mnie i na sytuacje na serwie, to wątpie abyś grał od 2k3... nadal się nie nauczyłeś, że przeklinanie przez internet nic nie daje? Zwłaszcza do cziterów?

 

3) Nikt nie ma czasu adminować, ale ogarów potrzeba. Czasami się wejdzie 1 na tydzień, ale czasem też po 3h na dzień przez tydzień. Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Odkąd jest global admin to problemu nie ma. Faktycznie mało adminów gra na DM+Bf2 ale zawsze mozna pojść po jakiegoś na dd2, a jak ne to demko i na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×