Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-spinka-

Nowi gracze

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wychodzę z propozycją taka aby nowi gracze którzy zaczynają grać na bf2+ffa mieli początkową ulgę otóż chodzi o to że wchodzą nowi gracze dostają ostro baty i się już podają nie mówię teraz o cziterach bo to swoją drogą ,ale chodzi o lepszych graczy którzy mają więcej odznak:) gracze tacy rezygnują z dalszej gry nie wiem czemu każdy z nas musiał wbić odznaki i nie było łatwo jak grali lepsi ale się udawało...trening czyni mistrza,,, wiec proszę o przemyślenie wprowadzenie ulgi 2 tygodniowej (uzgodni administracja) na wbijanie odznak chodzi o to ze np na w bicie odznaki z smg początkującej trzeba zabić 3 graczy może ulga będzie wynosić 2. Nie wiem czy to dobrzy pomysł ale jak gra mało osób to nie zawsze zdążą zabić tych 3 graczy. proszę to rozpatrzyć..Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje, serwer ma mod BF2 czyli z gry Battlefield 2. Nie wiem czy kiedys grales w serie BF, ale tam nikogo nie interesuje twoj pierwszy dzien w grze. Zdobywasz odznaki od zera. Zaczynasz z najgorszym uzbrojeniem, najgorszymi statsami i wg wszystko do dupy. Tak sie sklada ze posiadam 2 tytuly z serii battlefield i nikt nie dawal mi fory. Wszystko sama. Dlaczego wiec ktos mial by dawac szanse slabszym na tym serwerze ? Jest wiele serwerow z takimi modami i jeszcze nie spotkalam sie z jakims ulatwieniem dla poczatkujacych. Sorry ale byloby to glupie. Taka moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie to co jest napisane wyzej zaczynasz od nowa i musisz sam odznaki robic ja tez robilem i jestem w gornej polce tabeli.Nie moze byc tak ze nowi gracze maja jakas ulge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę mała liczbę graczy tak tylko zaproponowałem jak ktoś ma inne propozycje to słucham;) żeby urozmaicić grę:)Jak ten się nie podoba to spoko:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie ulg dla nowych graczy byłoby niesprawiedliwe w stosunku do tych stałych , którzy na serwerze grają już dłuższy czas i mają powbijanych już większość odznak. Oni też zaczynali od zera , nie mieli żadnych ulg , a odznaki wbijali według określonych starych kryteriów. Ze swojego doświadczenia wiem też , że zabicie 3 graczy w jednej rundzie na tego typu serwerze nie jest jakimś skomplikowanym zadaniem nawet dla gracza , który ma niewielką liczbę odznak. Na serwerze nie ma też aż tak wysokiego poziomu gry , co dodatkowo ułatwia też sprawę.

 

Dla nowych graczy , którzy rzeczywiście na początku w ogóle nie ogarniają polecam sklep , w którym można dla ułatwienia kupić sobie odznaki ze wszystkich typów broni. Nie sprawia to dużo kłopotu i nie zajmuje dużo czasu. http://cs-kopytko.pl/sklep/index.php?id=odznaki

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×