Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NaOpak

NaOpak na admina?

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

// FFa+BF2 //

Nick z Serwera: NaOpak

Steam ID: Podam później .

Staż gry: Prawie 4lata z przerwami

Wiek: 14, w sierpniu 15. Lecz jestem ogarnięty jak na swój wiek.

Czas spędzony na Serwerze: Dosyć długo.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem adminem na dwóch serwerach. Myślę że jako admin ogarniam.

Znajomość AMXX: 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Jestem ogarniętym człowiekiem, czasami "wybuchnę" ale gdy ktoś mnie naprawdę wnerwi .. Na serwerze gram do 6h dziennie, znam graczy. Bardzo często ktoś gra na czitach, a to jest nie miłe :P

Mikro: Brak .

Kontakt gg: 34552334

Składka: Tak, będę płacić regularnie.

Akceptacja Regulaminu: Tak.

Reklamy: http://cs-jebzdzidy.pl/viewtopic.php?p=4847#4847

 

http://cs-soplica.com/topic/54776-cs-kopytkopl-dd2codbf2tpdmbf2zm/

 

http://elite-zone.pl/topic/77580-cs-kopytkopl-dd2codbf2tpdmbf2zm/

 

http://cs-wysypisko.pl/showthread.php/22943-cs-kopytko-pl-DD2-COD-BF2-TP-DM-BF2-ZM?p=99252#post99252

 

http://skserv.pl/cs-kopytkopl-dd2-cod-bf2-tp-dm-bf2-zm-vt20774.htm#97167 - oczekuje na akceptacje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podgoń trochę forum, więc będzie git :)

 

odziwo jestem na TAK

 

Forum ... Czy muszę mieć dużo postów na forum żeby dostać admina? Według mnie wystarczy codziennie kilka razy przeglądać forum. Ja wchodze na forum co 30-60min bo nuda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jestem na NIE, bez jaj. Pierwszy raz Cie widze, na forum dopiero dolaczyles, posty nabite na sile.... nie wiem czym sugeruje sie Someone piszac ze jest na TAK?! Byc moze tym ze jest w podobnym wieku - nic wiecej. Ludzie, ogarnijcie sie z tym nie przemyslanym "TAK" bo to zaczyna robic sie smieszne. Najchetniej dajmy admina kazdemu kto tu wejdzie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haneczka nie wiem po co ten post ... Złożyłem podanie na admina, a nie na moderatora więc po co mam spamować na forum? Na forum codziennie przeglądam każdy nowy temat. Nie wiem po co robicie taką "aferę" i dajecie mi "nie" przez to, że konto na forum mam 6dni, i mam mało postów. Przed założeniem konta na forum codziennie byłem i przeglądałem tematy ... A konto założyłem tylko po to żeby złożyć podanie na admina, bo mnie Ci cziterzy dobijają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haneczko może dlatego że ten pan gra więcej na serwerach z BF2 z tego co wiedzę ;D

A poza tym piszesz że będziesz płacił składki co zapewne pomoże Petrusowi ;D

Więc ja jestem na TAK ale na próbę ;D Jak będziesz siedział na forum jak i w grze to zostaniesz z nami na dłużej ^^

Powodzenia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem na NIE bo pojawiles sie znikad, nie znam Cie , pierwszy raz widze ten nick, na FFA masz przegrana 1 godzine, masz 14 lat, spamowac na forum nikt Ci nie kaze, poprostu sie udzielaj. Wychodzi na to ze w taki sposob kazdy kto pojawil sie na tej serwerowni dostanie admina.

Haneczka nie wiem po co ten post ...

 

Poniewaz mam prawo glosu i uwazam ze niektore osoby bezmyslnie stawiaja "TAK" sugerujac sie bzdurami i gdy tylko dana osoba dostaje tego wymarzonego admina, okazuje sie nagle ze kompletnie sobie z nim nie radzi. Czesc adminow w ogole nie pojawia sie na sewerze, inni znowu banuja nawet nie sprawdzajac potencjalnego czitera a tym samym naduzywaja swoje uprawnienia, kolejni maja tak dobre staty ze nie zwazaja na prosby graczy by wejsc na spect i sprawdzic haxa...! Pewnie zadajesz sobie pytanie po co to napisalam ... ano dlatego poniewaz Cie nie znam i moge miec obawy, szczegolnie ze masz 14 lat i jak sam zaznaczyles czasem poniosa Cie emocje. Oficjalnie jestem na NIE.

 

Osama, kasa nie jest najwazniejsza, nie kosztem kolejnego nieudanego admina. Jak gra na BF2 to niech zacznie udzielac sie jeszcze na forum. Co do godzin na FFA+BF2 to jest ich 30-kilka, ile to robil ? Miesiac ? Czy tyle wystarczy by smialo dostac admia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gracza, na forum jest z nami od niedawna, w grze się na niego nie natknąłem, może dlatego że gramy na różnych serwerach. Te 30 godzin to nie tak mało ale i nie tak dużo. NaOpak, pobądź z nami na forum, daj się poznać a będę na TAK. Tego podania nie uznaję gdyż konto użytkownika ma mniej niż 30 dni, co jest sprzeczne z regulaminem składania podań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Hanką. Jedyne co za tobą przemawia to chęć płacenia składek

Ja osobiście też jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat trochę z tobą pograłem i żadnych zastrzeżeń co do twojej osoby nie mam i przydałby się ktoś kto też gra na bf2, ale zgadzam się z moimi przedmówcami że to trochę z szybko.Pograj trochę jeszcze bo akurat Haneczka tu ma rację że czasem za szybko ktoś dostał admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wzorze napisane jest pkt. 4 .Wiek - Minimum 16 lat (test mikro)

Nie wiem co się dzieje że każdy pisze podanie nie mając nawet 16 lat. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie admin powinien być rozpoznawalnym graczem z danego serwera. Mam na myśli, że jak wchodzisz na serwer, ludzie patrzą na nick i widzą: "o to XXXXX dobrze ze jest bo fajnie sie z nim gra", a nie przychodzi typ który gra tu od niedawna, a "starzy wyjadacze" widzą go 1-wszy/2-gi raz na serwerze a typ już ma admina. Myślę ze powinno się tu wypowiedzeć więcej graczy śmigających na ffa +bf2 i wyrazic opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRINGO, też tak myślę. A tutaj tylko West się wypowiedział z graczy na bf2, innych nicków nie kojarzę. A gram dziennie do 6h, jak wpsomniałem w podaniu. I userzy, mnie oceniają po czasie spędzonym na forum (ile dni mam konto) i po postach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... A gram dziennie do 6h, jak wpsomniałem w podaniu. I userzy, mnie oceniają po czasie spędzonym na forum (ile dni mam konto) i po postach .

 

Co za bzdura. Ja nie tylko oceniam Cie po postach i dacie zalozenia konta ale tez pod katem twoich godzin spedzonych na kopytku. Jezeli mam byc szczera to twoje 35h na Bf2, biorac pod uwage to ze grasz okolo 6h dziennie (bo sam tak napisales) wbiles w max 2 tygodnie ? I wychodzi na to ze faktycznie tyle tu jestes. Wchodzenie w 4 litery starym wyjadaczom tez nie gwarantuje Ci admina. Poza tym tak jak ktos wyzej napisal nie spelniasz zadnego z postawionych wymagac procz checi placenia skladek. Ja zdania nie zmienie. Jestes zbyt krotko i zbyt malo osob Cie zna. eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanczeka, nie chcę się tu z Tobą kłócić. Tylko mnie nie znasz, i mnie nie oceniaj po postach, czy po tym jak ludzie o mnie myślą. Okej? Mnie takie coś wnerwia. Nie pisałaś, nie gadałaś, nie miałaś ze mną żadnej styczności. Wbij na FFa+Bf2 lub na Dm + BF2 bo tam mnie najczęściej znajdziesz. 35h? Miałem "przerwę" i może 2x po 30min grałem. Kilka dni nie miałem nawet dostępu do internetu. Czasami po 2h grałem. Zdania nie musisz zmienić, czekam aż wypowie się ktoś kto gra na serwerze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam powodu by sie z toba czlowieku klocic! Wyrazam jedynie moja skromna opinie na temat twojej skromnej osoby. Wedlug mnie nie spelniasz oczekiwan stawianych innym adminom. Tak sie dziwnie sklada iz na wyzej wymienionych serwerach ostatnio jestem dosc czesto i wcale Cie nie widzialam. Wbijam w to, czy denerwuja Cie moje posty czy tez nie. Do 6h dziennie byc moze bywasz .... ale w szkole. Przez kilka dni nie miales nawet internetu ?! A skad mamy wiedziec ze nie bedziesz mial go ponownie ? Tak jak napisalam........ zacznij sie pokazywac, udzielac, byc .... a admina napewno dostaniesz. Tymczasem nie osmieszaj sie i pokazuj sie z jak najlepszej strony.

 

Ps. Prosze o wypowiedz H@ na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaOpak widziałem Cię raz przez pół rundy na BF+DM. I to było jakiś czas temu na dd1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, lecz nie mam pięniędzy na płacenie składki. Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o tym wlasnie pisalam, dziecku dac admina i nagle okazuje sie ze ma kare i od mamusi pieniazka nie dostanie.... Tak jak pisalam - nim dacie "TAK" pomyslcie bo pozniej jest ZONK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Haniu że jesteś dość agresywnie nastawiona do nowych adminów, pamiętaj że od czasu do czasu przyda się ktoś nowy. Chociaż przyznaję takie pochopne deklaracje (składki) a potem odwoływanie nie świadczą o kimś dobrze. No cóż... Ale trzeba pamiętać że nie wszyscy gracze są pełnoletni i mają własne zasoby gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak : na serwie nigdy ciebie nie widziałem a spędzam na nim dużo czasu więc NIE, a najlepiej będzie jak Petrus się wypowie na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę Haniu że jesteś dość agresywnie nastawiona do nowych adminów, pamiętaj że od czasu do czasu przyda się ktoś nowy. Chociaż przyznaję takie pochopne deklaracje (składki) a potem odwoływanie nie świadczą o kimś dobrze. No cóż... Ale trzeba pamiętać że nie wszyscy gracze są pełnoletni i mają własne zasoby gotówki.

 

Alez ja wcale nie jestem agresywnie nastawiona, wrecz przeciwnie .... jest nas malo i nowi sa wskazani. Natomiast irytuje mnie jak ludzie bezmyslnie glosuja na "TAK" mimo ze osoba ubiegajaca o admina nie spelnia 80% stawianych mu wymagan. Po cos jednak jest to podanie prawda ? Mimo wszystko aby przejsc je pozytywnie wypadaloby spelniac warunki. Co do zasobu gotowki to oczywiste ze 14-sto latek jest uzalezniony od rodzicow i ich dobrego badz zlego humoru. Dlatego tez w podaniu jest podany minimalny wiek jaki trzeba spelniac i nie jest on przypadkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, może źle się wyraziłem, nie agresywnie lecz rygorystycznie. Rzeczywiście nierozsądnie jest stawiać ślepo TAK, ale jeżeli się z kimś pograło, bądź nie grało ale się ocenia gracza pozytywnie, to można dać Tak, co do wieku to kryterium też można czasami nagiąć, gdyż nie każdy 14 latek jest uzależniony od rodziców, a może być całkiem niezłym adminem. Za to niektórych punktów nie powinno się przeskakiwać, i jeżeli ktoś składa podanie po 6 dniach od założenia konta na forum, to podanie powinno być zamykane z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×