Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wuu.

Ban przez Osama

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie.

 

Otóż po dłuższej przerwie postanowiłem znowu wrócić na stare śmieci z kumplami i pograć na kopytku.

Wchodzę i : " jezus maryja "

To co się dzieje to masakra.

 

Nie wiem czy admin , który wlepił mi bana uczył się amxmodmenu czy po prostu jego "duma" o ile wie co to jest bo co do tego czy uczyli go w szkole to nie byłbym pewien gdyż w podstawówce chyba się takich tematów na razie nie porusza .

Niestety muszę Cie drogi Osama zmartwić ;(

W internecie wiek realny nie ma nic do rzeczy , bo tutaj , jak Cie piszą tak Cię widzą .

A widzę że u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem i składnią zdań troszkę LIPA.

No ale powodzenia w dalszej edukacji , przecież każdy może się kiedyś odkuć ;)

 

Ale mniejsza o to , wiedząc że i tak nic nie zrobicie wkleję kilka fotek .

Dla zielonych : ( nie ma co się kłócić z adm. tutaj wszyscy koledzy ;) )

 

Fotki :

http://imageshack.us/photo/my-images/846/adm1k.png/

Chyba to uraziło sz.p.Osame , lecz ja tylko wyraziłem swoją opinie ;(

 

http://imageshack.us/photo/my-images/705/adm2r.png/

Tutaj najlepsze ^^

 

http://imageshack.us/photo/my-images/444/adm3.png/

Trzeba pisać żeby zawyżyli poziom w szkołach średnich bo marnie widzę nasz kraj , dobrze żę te euro było .. :D

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/844/adm4u.png/ - Ban Result o_O

 

 

Pozdrawiam boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi DAFF bylam przy calej sytuacji i musze wspomniec ze jestes jedna z tych osob ktore probuja na sile utwierdzac admina w przekonaniu ze nie wie co robi. Ciskasz tekstami na temat wieku chcac osmieszyc admina przed calym serwerem. Te screeny to nie wszystko co miales do powiedzenia. Admin Osama poczul sie urazony i dal Ci bana na ....... 5 min! Czy z tego powodu spadla Ci korona z glowy ? Przyjmij na klate jego postanowienie i odczekaj ten jakze dlugi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga haneczko wszystko się zaczęło od tego że tt raszowało a ja postanowiłem parę sekund dłużej zakupić ekwipunek .

I wielka afera ze CT kampi na respie.

A to że sz.p.adm. Osama nie rozumie co do niego pisze to moja wina ?

Drukowanymi pisać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Mr. DAFF

Nie wiem, czemu bulwersujesz się banem na 5 minut.

Zapiszę Wasz dialog, co widać na tych ss'ach:

 

 

wuu. : Nie wspomne juz panie admienie o tt z awp u was na respie.

wuu. : wiec daj spokoj.

wuu. : bo brak argumentow

Osama : Nie ma admna z awp na respie ;)

wuu. Gram od czasu do czasu, ale wspolczuje ludziom co musza sie uzerac i tlumaczyc 15 letnim adm.

 

[AMXBans]=============================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Osama

[AMXBans] Możesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBans] Powod: 'Wyzywanie/Obraza'

[AMXBans] Dlugosc bana '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:22038369

[AMXBans] Twoje IP: '89.229.218.201'

[AMXBans]=============================

 

To jest niezmieniany zapis z tego, co jest na tych ss'ach. Biorąc pod uwagę jeszcze to co napisałeś, to wnioskuję, że to raczej twoja wina, pisząc teraz, że adm chodzi do podstawówki. I to Twoja "DUMA" została totalnie urażona pięciominutowym banem. Piszesz o jego składni; ty też jakoś się nie starałeś o składnie jak pisałeś na say'u, kiedy żyłeś. Nie każdy, kto gra ma czas napisać poprawnie parę słów, wiem to z doświadczenia. Jeszcze na dodatek tworzysz jakieś sprzeczne zdania. Raz piszesz 15-letni admin, za drugim razem, że "dumy" nie uczyli jeszcze w szkole, a za trzecim piszesz, że trzeba zawyżyć poziom w szkołach średnich. Masz jakieś rozdwojenie jaźni?? Nie wiem, ale uważam, że ban był słuszny. Tym bardziej, że nie jest to ban permanentny.

 

Również pozdrawiam, qhaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Dobrze wszyscy piszą, nie wiem za kogo ty się uważasz ale pisząc mi coś w stylu że zachowuje się jak 15-letni dzieciak to poczułem się urażony, więc masz REASON: Wulgaryzmy/Obraza a 5 min bo chyba więcej się nie należy. I jestem pewny że dobrze zrobiłem, poza tym nie mam problemów żadnych a przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo ;)

I nie wiem o co Ci chodzi z tą aferą o.O

Napisałem czy fajnie się kampi na respie i tyle. Ty zacząłeś pisać o reszcie ... Tak jakby mnie to obchodziło, serwer jest FFA a są cele mapy jeżeli ktoś chce kampić to niech kampi nic mi do tego, ale napisać chyba mogę tak samo jak ty. Sprawa by była skończona gdybyś się nie zaczął tępo gadać że mam 15-lat ...

Chyba tyle z mojej strony ;) Mam nadzieję że Cię więcej nie spotkam na serwerze.

Pozdro ! ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qhaski,

 

Z tym wiekiem i szkołą napisałem specjalnie , wszystko to co chciałem ;)

Bo dopiero potem spojrzałem w wiek Osamy , a tak szczerze mówiąc to wiedziałem ile ma dokładnie lat Osama bo pamiętałem.

Może troche i mojej winy w tej całej akcji nie potrzebnie sie od razu zbulwersowałem . Cóż nikt nie jest idealny .

 

Osama,

 

Mam nadzieję że więcej już nie będziemy sobie wchodzić w drogę.

Spotkasz mnie jeszcze za pewne nie raz bo nie zamieniam zmieniać serwera , ale nie gram często :)

 

Pozdrawiam , temat chyba do zamknięcia.

boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×