Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Adas

ban bez winy

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko dostalem bana za obraze mimo to ze nawet nie pisalem ani nic nie mowilem . Chce zlozyc skarge na admina someone poniewaz jest niekompetetny , dal mi bana za darmo a przed tym wiele innych np za rzucenie flesha pod nos przez gracz z jego druzyny . Jest to naduzywanie posiadania admina zwracam sie z prosba o odbanowanie oraz o poniesienie konsekwencji przez administratora someone . Oto wpis z konsoli :

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina someone.

[AMXBans] Pozostalo ci 55 minut i 5 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick: .

[AMXBans] Powod: ''

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:41153776'

[AMXBans] Twoje IP: '86.14.178.132'

[AMXBans] ======================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje Ciebie, bo dał mi kumpel info na u@ :

 

someone ty szmato i dziwko pierdolona - tekst cos w tym stylu :) na hltv będzie widoczne.

 

i tam miał być powód : Wyzwiska/Obraza , ale nie wiem czemu się taki reason nie dał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha . Jezeli nie jest to prawda to zrezygnujesz z admina ok ? Ty myslisz sobie ze ja mam 5 lat ? Ogarnij sie panie super administratorze ,tym bardziej ze bez powodu tu nie przyszedlem bo nawet nie gralem na tym serwerze .

 

[ Dodano: |20 Lip 2012|, 2012 17:51 ]

I chcialbym dodac ze nie przyszedlem tu po UB tylko zlozyc skarge . Wypraszam sobie tego typu zachowania . I jeszcze jedno , poprosze dowod z hltv jezeli jestes tego taki pewny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego sympatyczny... Admin zawsze ma racje, bana nie dał przypadkowo bo mu się nie spodobałeś "chociaż some lubi chłopców" :) prawdopodobnie musiałeś użyć słow takich nie innych w kierunku jego osoby, a nie każdy odbiera takie słowa w formie "żartów" więc nie puacz tylko poczekaj aż ban się skończy i do gry!!! a na drugi raz przyhamuj ze słownictwem i myśle ze się taka sytuacja nie powtórzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bylo tak jak mi napisales jaki mial bym powod do rejestracji na tym forum ? Ja tu jestem tylko z jednego powodu , nic tak mnie nie denerwuje jak konsekwencje za to czego nie zrobilem :) . A wiec czekam na hltv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo nawet nie gralem na tym serwerze .

 

ta, to jak mogłem Ci dać bana, skoro nie grałeś na tym serwerze? :)

 

edit@

 

"chociaż some lubi chłopców"

 

Navros słodziaku xDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem . Napisalem ze nic nie pisalem ani sie nie odzywalem wiec w jaki sposob mogl by kogos obrazic ? Zrozum ze dales mi bana za darmo . Oczekuje z twojej strony conajmniej prostego slowa jakim jest przepraszam lub ze strony H@ jakiejs kary dla Ciebie za niekompetetnosc :)

 

[ Dodano: |20 Lip 2012|, 2012 18:01 ]

a co do bo nawet nie gralem to w sensie ze wczesniej to chyba wynika z calego zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że jakiś idiota się ze mną bawi dając mi fałszywe info.

 

Masz. Przepraszam, lecz co miałem zrobić, gdy mi dał cynk na u@? Ja zwykle ufam graczom, a od teraz przestane, bo to się coraz gorzej kończy.

 

Ochrzanie tego gracza, bo zachowuje się dziecinnie.

 

Temat do zamknięcia, niech ban wygaśnie, bo bez sensu jeżeli będziesz czekał na kogoś z UB supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok . Te "masz" jest zbedne bo wyglada to jak bylo by z laski ale dobrze ze chociaz tyle potrafisz z siebie wykrztusic . Temat do zamkniecia . P.S. teraz to ten super gracz ktory jest taki obyty w tym co pisza inni powinien dostac bana :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×