Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TaksówkarZ

Admini na TP

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, czy na serwerze TP nie mogłaby być większa ilość adminów lub częstsze wizyty obecnych?? Ponieważ na serwerze zdarza się bardzo dużo "graczy", którzy prowokują kolegów z drużyny i zabierają im np. 70 hp i co taki gracz ma potem zrobić? Wielu po prostu zabija takich prowokantów i później sami mają 2 godzinnego bana. Pomyślcie nad tym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest admin globalny, więc wystarczy że wpiszesz na say "/server" i pójdziesz np. na dd2 gdzie często ktoś jest i tam poprosisz admina o interwencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, niech ten serwer odwiedza większa ilość adminów... To co tam się dzieje to parodia chyba, nie można normalnie pograć bo co chwilę wchodzi koleś z wh... przez /server nie mam już ochoty wchodzić żeby zawiadamiać na dd2 co chwile ze jest koles z czitem, a i często tam sie dopchać nie można żeby slot był wolny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym czasem też wchodze na tp to widze debila co na początek rundy zabiera mi około 70hp to go zabijam a on ma później możliwość wyboru co ze mną zrobić musi być jakiś admin tylko na tp chociażby jeden!!!

 

Bardzo ułatwiło by to graczą gre!

 

Pozdrawiam DomaS

 

[ Dodano: |18 Sie 2012|, 2012 12:28 ]

Nie admin globalny ,ale przydali by się stali 1serverowi admini,którzy poświęcają swój czas tylko jednemu serverowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram często ostatnio na TP i też odczuwam częsty brak adminów , jak wygląda rekrutacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×