Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

[dust2 only] ahaa! JEDNAK CZITEREM.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: someone

Nick cheatera: ahaa!

Serwer: nasz kochany kopytkowy serwer DD2

Data + dokładna godzina: 28.08.2012 15:52

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): STEAM_0:0:3576883

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 80.51.174.12

 

 

POTWIERDZONE PRZEZ PETRUSA ADRES IP ORAZ SID!

 

DEMO

 

koleś nie wyjdzie, a ahaa! już strzela.

 

prosze o wypowiedzenie się reszcie userów forum posiadających posadę UB Supportera.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprawa wygląda następująco. Niejednokrotnie zdarza się, że gracz jest w stanie przewidzieć przeciwnika tzn. zlokalizować, gdzie się aktualnie znajduję i tylko czeka, aż się poruszy i automatycznie strzela w wycelowane wcześniej miejsce. Wiele graczy grających na słuch taką taktykę stosuję i według mnie jest to normalne i nie można mieć o to pretensji.

NIE MA jednak możliwości aby gracz za każdym razem bezbłędnie zlokalizował przeciwnika i strzelał do Niego jeszcze zanim zrobi jakikolwiek ruch lub zanim się wychyli tak jak robi to ahaa!. Uważam, że gracz ten gra na WH i należy mu się ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, slyszysz jak ktos biegnie i jest coraz bliżej to strzelasz w odpowiednim momencie.

Najśmieszniejsze jest to, że nic nie udowodniliście stosując 2 razy ssy i 2 razy dema i banujecie.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak? a od kiedy slyszy sie graczy, ktorzy chodza na shifcie a nawet nie wyjda juz dostaja strzaly po ciele? Dobre.

 

po 2-gie, stoisz na respie terro, ludzie wychodza z dlugiej. Jakim cudem slyszysz? o.O ambient_fade i tak nie działa. nawet na ss sb v2 tego nie uslyszysz ;) odpalony i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę SOMEONE, myślałem że przesadzasz już z Ahaa, bo myślałem że koleś gra czysto a jednak NIE!

Na przyszłość SOMEONE, rozpisuj minuty i akcję poszczególne ponieważ to ułatwi nam oglądanie, ponieważ to nie jest typ który gra na aim itp tylko to gracz który jest uważany za dobrego gracze. Poniewąż wrzucenie demka to jedno, lecz UDOWODNIENIE, nam iż gracz jest odpalony to drugie. :)

 

Ja to zrobię za Ciebie. (siedzisz piwko) :D

 

1:23 - Wchodzi w anarchię z granatem, widzi przez ścianę że zbliża się CT, rzuca granata pod jego nogi. (Może nic takiego, ale zauważcie że dalej na demku tak granatów nie rzuca)

 

2:00 - Co prawda nic takiego ale zauważmy że jak wskakuję na skrzynię to od razu wie że CT jest na daleko w skrzyniach.

 

2:19 - Tak słychać CT! Ale wyczekuję i strzela za wcześnie.

 

2:52 - Dziwna sytuacja czyżby grałby na wh ON/OF? Mówi i chwali że wszystko dobrze słyszy, a tutaj zachowuję się jak za przeproszeniem bot, słyszy że gracz broi pake ale i tak nawet sie nie wychyla żeby zlikwidować gościa, dziwna sprawa.

 

4:35 - PERŁŁŁA! Akcja pokazują tak na prawdę że AHAA ma WH, spójrzcie na widzi przez ścianę że CT stoi na blisko za brama w anarchii, a gdy widzi że wychyla się 2 CT celuję na niego już przed wyjściem z anarchi, tego raczej nie słyszałeś zapewne.

 

7:00 - Ja pierdole. Stoi niby afk, a jak widzi przez ściane na respie że skraca CT anarchię od razu celuję. Szczerze, po tych 2 ostatnich akcjach nie chce mi się oglądać ale wypiszę wam to dalej.

 

8:35 - Kolejna akcja, idzie sobie spokojnię na GALE, później widzie że 1 CT skrócił to się cofa a 2 CT stoi dalej. ;/

 

11:00 - Co prawda widzi CT, w dolnym ale później skanują się oboje, ale zobaczcie jak przesuwa celownikiem gdy CT się cofa w trupa, no i poźniej go zabija.

 

12:13 - Widzi że stoi 2 CT na gali, rzuca im pierw 2 Fleshe później HE, i celuję w CT za skrzynia, widzi że CT skocze na dół na swojego respa, ahaa wie i celuję teraz w tego 2 CT.

 

12:27 - Każdy zwykły gracz nie widzi w tym nic złego, ale zobaczcie, widzi tylko Someone, zabija go, ale widzi dalej że pod skrzynia, stoi następny CT, zabija i widzi że BS czysty i wchodzi, czemu nie wszedł od razu po zabiciu Somiego?.

 

14:00 - hahaha, śmieszna akcja, idzię sobie spokojnie gala, nagle widzi że CT na środku celuję z AWP na gale, co robi AHA, Kuca. Nie widząc CT :D Nawet przez jakiś czas, celuję na niego przez ściane.

 

14:35 - Wie gdzie rzucić HE.

 

18:46 - Idzie długą, widzi że wyskoczy mu zaraz CT strzela za wcześnie.

 

19:19 - Widzi że CT stoi po lewej strone za bramą, wiec żeby nie było że go widzi wskakuję na okno, NIBY się rozglądając celuje od razu w CT, ale i tak pada.

 

19:53 - Trzyma cały czas HE w ręce, rzuca go dopiero jak widzi że TT wchodzą na gale.

 

od 23:20 - Widząc przez ściane że CT afkujący traci broń, ahaa podbiega zabiera ją, a co dalej robi to nie trzeba pisac, wyczekuję już ludzi wychodzących że środka.

 

24:10 - PIERWSZY raz widzę takiego pro gracz który mape przebiega z HE w ręce :DD Oczywiście widzi na WH że wszedzie nikogo nie ma.

 

26:11 - Skrócił sobie długa, lecz widzi ile stoi tam TT wie że na da rady i cofa.

 

No i koniec.

 

Ja szczerze nie przyglądałem się grze Ahaa, ale teraz widzicie te akcje co rozpisałem widać że to prawdziwy odpał, wystarczy go wrzucić na BL i BANNED.

 

Poświęciłem na to trochę czasu, ale chciałem wam tylko ułatwić oglądanie tego demka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę ten rzut granatem wszystko wyjaśnia, ale masz piwo za fatyge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×