Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MarszczE_FredA

Skarga na truskaw'a

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skłądam skargę na admina truskaw, który grał sobie na dd2 i ja go wołąłem na u@ (chyba z 15 razy mu pisałem) , żeby przyszedł na TP zbanować gościa o nicku KoSsa(UJB) , który ewidentnie czitował [ podaję link do dema i zdjęcia statusu, na którym jest ip czitera (dla pewności zrobiłem kilka zdjęć , żeby mi ktoś nie zarzucił, że modyfikowane) ]. Ten nawet mi nie odpisał. Nie wiem czy on ma admina na tp , ale mogł mi chociaż o tym powiedzieć a nie milczeć. Jeśli okaże się , że nie ma admina na TP to cofam skargę w 60% , ale i tak zostaje to 40%, ponieważ mógł się odezwać, żę go nie ma i nie wiem napisać przykładowo na gg someonowi że gra ten i ten na tym serwerze.

Wystawiam Wam wszystko na talerzu, dlatego chcę się dowiedzieć ( b. prosze) czy gracz KoSsa(UJB) został zbanowany.

Oto ten link( w paczce jest demo i zdjęcia ip):http://speedy.sh/yKScx/Cziter-KoSsa-UJB.rar

 

Co do nagrania wszystko widać że gość jedzie na czitach a zwłaszcza przy koncu juk na ful flashu wali headshota.

A I SORY ŻE NIE ZROBIŁEM SCREENOW STATUSU ALE TO BYŁO NA SZYBKO ŻEBY MI NIE ZWIAŁ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja też sądzę, że nie wszyscy admini reagują na skargi graczy (zwłaszcza, gdy musi ruszyć dupę z dd2 na TP), nie wiem czy się im nie chce czy uważają jako bezpodstawne. Jest paru takich co naprawdę, jak poprosisz to zaraz się zjawiają ( viertnik, someone, Petrus, MaTek, `10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy on ma admina na tp , ale mogł mi chociaż o tym powiedzieć a nie milczeć.

 

Na tej sieci mamy global admina, czyli każdy ma admina na wszystkich serwerach.

 

truskaw nie ignoruj tego, co niektórzy gracze piszą na u@. Skoro na dd2 jest czysto, a gracz specjalnie wbił na serwer i poinformował Cię, że na innym serwerze gracz cziter, to poświęć minutkę lub dwie i ogarnij sąsiedni serwer. Nie zajmuje to wiele czasu, a przez takich odpaleńców tracimy tylko cennych graczy na serwerze, który dopiero się rozkręca.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×