Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

Slot dla adma

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim!

Moją propozycją, jak w temacie, jest darmowy slot dla admina. Uważam, że powinno tak być, bo to żenujące kiedy biega typ aim/sh a admin nie może nawet wejśc, sam dziś się z tym spotkałem, admin GRINGO może potwierdzić, że czekał pół mapki. Wiem, że jak adm za free, to nie ma slota, ale czym że jest ten 1 slot w porównaniu z utratą graczy, którzy mogą odejść przez tego bota. Ale nawet jakby był ten slot, to jest tak:

 

1. Admin wchodzi-jest 25/25

2. Admin banuje ze 3 os., bo tak zwykle jest : P

3. Reszta uczciwych graczy wchodzi, i dobrze się bawi z resztą graczy, którzy wytrzymali ataki wrogich noobków :P

4. Ffszyscy są happy i jest vexa :D

 

Dziękuję, i proszę o pozytywne rozpatrzenie propozycji :D Pozdrawiam, Mietek : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki temat był już poruszany ... Przeglądaj forum jak Ci się nudzi. I wiedz, że ja wiem, że ty te posty na siłę wbijasz. A wracając do tematu, to nie dość, że admin jest darmowy to ma jeszcze się mu dawać slota albo może jeszcze vip'a by chcieli. Każdy chyba ma to 2 zł. dziennie na fajki o mamy. Nie mógł by sobie tak odkladać chociaż po złotówce dziennie. I zrobić przelewem, albo jak jakaś niepotrzebna kasa na kącie na phone to wysłać jednego chociażby durnego sms'a na tego vip'a czy slot'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×