Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gigas

gigas hajt FROXEN fotki

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: 6gigas6gigas6gigas

Serwer: kopytko-cs tp

Twój SteamID: super pro NS :D

Twoje IP:78.8.183.1

Kiedy zbanowany 19-11-2012 - 18:38

Powód bana:wuha

Nick Admina który zbanował:FOXEN

Link do screenów http://www21.zippysh...97350/file.html

 

 

 

 

 

nie wiem co wam daja te dokladne dane moim zdanie wystarczaja fotki lub dema

Edytowane przez gigas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj się do wzoru, łapaj.

Twój nick z gry:

Serwer:

Twój SteamID:

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):

Powód bana:

Nick Admina który zbanował:

Link do screenów 3x/demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha.... kolego nie chce cie obrażać ale jak nie wiesz co to są łuski lub rozprysk to lepiej się nie wypowiadaj pilnuj tylko żeby na stronie był porządek dziękuję...

 

 

a po drugie gdzie ten ub bo już wczoraj dawałem foty albo wypowiedz admina który banował.

Ja wiem gdzie on się tym nie interesuje tylko gra i banuje a resztę ma gdzie to tyle z mojej strony wiem ze jestem tylko nsem i jest ta wypowiedz mało ważna ale tez mi się należy sprawiedliwy osad

 

Dziękuję

Edytowane przez gigas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę was obrażać ale jesteście idiotami kompletnymi włączcie sobie rozdzielczosc na najmniejszą smoka na worst looking but faster i macie te swoje piekne biale plamy ...

(pro gammerzy csa a takie debile)

 

 

 

Gdzie jest kurwa ten zjebany froxen dzieciak on ma sie wyppowiadac nie wy zjebane dzieci madagaskaru.... i nieinteresuje mnie innych opinie tylko froxena

Edytowane przez gigas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego "Hajt gigas?" admin FROXEN w tym temacie nie ma już obowiązku się wypowiadać, on zrobił swoje.

Po drugie, gdybyś uważnie przyjrzał się, jakie funkcje posiada na tym forum kolega michal95, to zauważyłbyś że może on również udzielić Ci UB.

Po trzecie za swoje wypowiedzi przeplatane wulgaryzmami i obrażaniem użytkowników na prawo i lewo, ja teraz zamknę ten temat bez UB i może gdy ładnie poprosisz kolegę michala95, lub kogoś z UB support'u, to będzie łaskaw go otworzyć i rozpatrzyć jeszcze raz Twoją prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem na Twoją prośbę.

 

Te 'plamy', to wynik ustawień najmniejszych możliwych detali w CSie. Nie jest to żadne WH czy ESP. Przynajmniej jeżeli chodzi o moją wiedzę.

 

Użytkowniku 'gigas', należy Ci się UB, ale styl w jakim o to się ubiegasz jest zatrważający i gówniarski. Najchętniej nie dawałbym Ci UB, bo za chamstwo nie powinno się należeć.

 

Zostawiam otwarty temat, aby admini się wypowiedzieli i zreflektowali swe wypowiedzi. Viertnik podjął ostateczną decyzję, to on też musi teraz się wypowiedzieć i ewentualnie cofnąć swój osąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ss należy sie ub ale jeśli chodzi o to odwołanie i sposób wypowiedzi rodem z jakiejś gimbazy. Zero kultury i szacunku. Za to sie nie należy ub i ja bym bardziej był za tym drugim. Ostatnie słowo petrusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 5 groszy. Gracz gigas - bo na takim nicku grał wcześniej jeśli dobrze pamiętam, ciorał sobie na wh na serwerze TP, wołałem adminów i z tego co pamietam to gdzieś zniknął (wydaje mi się, że uciekł). Za parę minut wszedł gracz o w/w nicku (gigas6gigas...) i już bez odpału lamił sobie w najlepsze. Admin zrobił screeny i gościa zbanował.

 

Mam nadzieje, że ktoś to potwierdzi, bo nie wiem czy to był Froxen, rashid czy ktoś inny.

 

Według mnie nie należy mu się ub, a jeśli już to proponowałbym zarzucić mu bana na 7 dni - tak dla odpoczynku, no i warnik za obrazy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1353598260' post='90800']

 

Mam nadzieje, że ktoś to potwierdzi, bo nie wiem czy to był Froxen, rashid czy ktoś inny.

 

Tak pisałeś do mnie. Tylko, że on grał na tym nicku "Gigas" a dopiero potem zmienił sobie na ten "gigas6gigas" nie wychodząc z gry (nie pamiętam tej kom lol )

Ale zdziwiło mnie bo NS i staty 20:3. Widocznie skapnął się, że jestem admem i siedzę na specu, offnął na ten czas.

A czemu dostał ode mnie bana? Dlatego, że mierzył pięknie przez ściany :) Ale, widocznie musiałem trafić na ten moment w którym nie miał wh włączonego. LOOQ może potwierdzić, że latał odpalony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki smoke są po wpisaniu komendu w cfg/konsoli - fastsprites 1,2,3. Ta komenda daj troche wiecej fps o ile sie nie myle.

 

PS. Nalezy sie UB.

Edytowane przez BtL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się wcześniej z takimi ss'ami, lecz jeśli malesiak pisze, że nie jest to żaden hax, to zdam się na jego opinie, ponieważ ma większe doświadczenie niż ja.

Co do reszty wypowiedzi kolegów Froxen'a i LooQ to nie możemy wystawić bana, jeśli nie ma dowodów, LooQ skoro widziałeś to należało zrobić demko, lub wstawić HLTV w Blacklisted.

 

Pomijając te "plamy" to ss'y czyste, więc UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×