Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
shift

Problem z adminem

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry chciałbym przeprosić, bo nie wiem czy to dobre miejsce na składanie skargi, ale uznałem, że to jedno z miejsc gdzie ludzie wchodzą. Tak czy inaczej jak napisałem w temacie mam problem z administratorem servera 193.33.177.12 (to jest server gdzie gra się tylko DD2) który podaję się jako iTo. W pierwszej kolejności chciałbym zaznaczyć z góry, że jest to osoba nieodpowiednia do swojej funkcji ponieważ:

1. Wywala grających użytkowników z byle jakiego powodu np. gdy ktoś się na chwilę schowa aby przeładować broń na przeciwnika on z powodu, że wcześniej zginą wywala użytkownika niepodając powodu wywalenia.

2 Jeśli wdajesz się z nim w normalną rozmowe na poziomie i masz mocne argumenty podobnie wywala cb bez podawania mocnych argumentów

3 Gdy ktoś zadaję pytanie normalnie złożone np. " kto jest tutaj adminem" odpowiedź jest mijająca się z treścią pytania, a niekiedy też wulgarna.

4 Wielu użytkowników servera DD2, ucieka ponieważ nie potrafi się dogadać z użytkownikiem iTo co z czasem może doprowadzić do upadku servera

 

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i mam nadzieje, że gracz zostanie pozbawiony swoich praw lub przynajmniej zmieni swoje podejście do innych graczy i zrozumie jakie obowiązki ma administrator. Dziękuje i życzę miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

byłem na serwerze w momencie, gdy zaistniała sytuacja, którą opisuje użytkownik wyżej, więc pozwolę sobie zabrać głos.

Zostałeś wyrzucony, ponieważ schowałeś się i kampiłeś przy respie całą rundę. Byłem martwy, więc tę sytuację widziałem doskonale.

Co do tych rozmów, nie śledziłem ich, więc nie wypowiadam się.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kampienia to sam sie kiedys nad tym zastanawialem poniewaz w regulaminie serwera mamy:

2. Realizujemy cele map.

3. Gramy dynamicznie.

Natomiast w regulaminie admina:

Pamiętaj! Na serwerach typu ffa nie banujemy za raszowanie oraz kampienie.

 

W zasadzie jedno nam wyklucza drugie. Jesli dostajesz bana za kampienie to niezgodnie z regulaminem admina, ale jesli kampisz to lamiesz regulamin serwera wiec jakas kara teoretycznie ci sie nalezy tyle ,ze admin nie powinien cie zbanowac poniewaz tak ma w regulaminie admina. I takie bledne kolo nam sie robi. Mysle ze Petrus powinien jakos to ze soba zgrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha troche wtopiles z ta skarga przyjacielu. Tak sie sklada ze bylam akurat na serwerze i piszesz totalne bzdury :) A wiec:

Ad1. Tak jak napisal ktos wyzej.... non stop siedziales w jednym miejscu a mimo ze serwer jest FFA nalezy wykonywac cele mapy! (Wcale nie jedna runde) Kick byl sluszny.

Ad2. Rozmowa na poziomie? hahah o twojej rozmowie napewno tego nie moge napisac. Teksty typu "jestes smieszny, zalosny, zal mi cb" lub przechwalanie sie ze masz tu takie plecy iz zabiora iTo admina napewno nie sa na poziomie.

Ad3. To chyba zrozumiale! Po co ktokolwiek pyta czy jest admin ? Po to aby cziter wiedzial ze admin czuwa i umiejetnie uzywal haxow ? Wystarczy napisac na u@ i nic wiecej nie trzeba robic.

Ad4. Chcesz wmowic nam ze przez admina iTo uciekaja ludzie ? To calkiem ciekawa informacja biorac pod uwage to, ze ogolnie nie ma na niego skarg a jedynymi osobami ktore moglyby uciec z naszego serwera jestes Ty i twoj kolega, z ktorym mocno najezdzaliscie na admina ze sporawym cwaniactwem w roli glownej.

 

Reasumujac. Ode mnie wylapalbys Bana a iTo potraktowal Cie tylko bardzo delikatnie. Nie rozumiem ludzi ktorym wydaje sie, ze napisza jakas smieszna skarge a H@ odrazu zabierze iTo admina! Czekasz na rozpatrzenie twojego podania ? hahaha rozbawiles mnie :D Ja osobiscie chetnie zloze podanie abys Ty tu juz nigdy nie zagral :) Nie potrzeba nam rozpieszczonych dzieciakow ktorym wydaje sie, ze moga wszystko. Pozdrawiam

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie mam siły Ci odpisywać, bo zblazowany trochę jestem, no ale cóż mus to mus.

 

shift[/color]' timestamp='1354917972' post='92024']

1. Wywala grających użytkowników z byle jakiego powodu np. gdy ktoś się na chwilę schowa aby przeładować broń na przeciwnika on z powodu, że wcześniej zginą wywala użytkownika niepodając powodu wywalenia.

 

Pozdrów rodziców że wychowuję Cię na kłamliwego człowieka, nie wywaliłem Cię z byle jakiego powodu tylko dlatego że paka została podłożona, a Ty rozwaliłeś się jak żaba na liściu w ciemni na respie TT i czekasz. Nawet ruchu nie zrobiłeś w stronę paki, ani razu nawet nie przeładowałeś.

 

shift[/color]' timestamp='1354917972' post='92024']

2 Jeśli wdajesz się z nim w normalną rozmowe na poziomie i masz mocne argumenty podobnie wywala cb bez podawania mocnych argumentów

 

Twoja rozmowa na poziomie za co powinnieś dostać bana " iTo cipa" "admin cipa", za co nawet nie dostałeś bana bo jesteś zwykłym dzieciakiem, z którego kręciłem sobie beke, a czasem lubie sobie pożartować z takich niedorobionych dzieci.

 

shift[/color]' timestamp='1354917972' post='92024']

3 Gdy ktoś zadaję pytanie normalnie złożone np. " kto jest tutaj adminem" odpowiedź jest mijająca się z treścią pytania, a niekiedy też wulgarna.

 

A co Ty myślisz że jak zapytasz się na say'u kto jest adminem, to ja szybko Ci odpiszę że jestem?! Ja zawsze odpowiadam jak ktoś pyta czy jest admin, piszę że nie ma, macie od tego say team@ żeby zgłaszać czy ktoś gra nie czysto.

 

shift[/color]' timestamp='1354917972' post='92024']

4 Wielu użytkowników servera DD2, ucieka ponieważ nie potrafi się dogadać z użytkownikiem iTo co z czasem może doprowadzić do upadku servera

 

Maskara z Tobą stary za to co tutaj napisałeś , sugerujesz że nie długo będę sam latał po DD2? Przynajmniej będę 1 w TOP15 i wygram konkurs :D

 

 

 

Tak poza tym, czemu skargi nie napisał "DICK" ten dzieciak co go kicknełem? Wiesz czemu, bo on nie potrafi dobrze pisać, a co dopiero założyć konto na forum, a nie wspomnę o poprawnej pisowni. W sumie nick ma dobry i można go tłumaczyć na 2 formy, Dick-fiu*, penn*s, albo zdrobnienie od imienia Richard :D

 

Kicknełem go o on do mnie "za co ten ban" :DD haha, i dlatego nie dałem mu żadnego bana, tylko potraktowałem to jako żart.

 

No trudno, ludzię uciekają, ja stracę admina przez Was, za to że kickuję ludzi.

PRZEPRASZAM CIĘ MISTRZU ZA TO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×